ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
gameplay Hogwarts Legacy Dziedzictwo Hogwartu PS5

Przecieki z Hogwarts Legacy – gra wygląda naprawdę ciekawie!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Premiera Hogwarts Legacy zbliża się do nas wielkimi krokami. Gra od Avalanche Software zadebiutuje na rynku już w grudniu tego roku, więc siłą rzeczy deweloper musi zmierzyć się z falą wycieków zawartości opracowywanego właśnie tytułu. Tak się składa, że dziś do sieci trafiła całkiem spora garść informacji dotyczących magicznego RPG-a.

Tak będzie wyglądać Hogwarts Legacy – chyba nie jest najgorzej!

Tak będzie wyglądać Hogwarts Legacy – chyba nie jest najgorzej!

Nie tak dawno, ponieważ jeszcze dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o wyciekach na temat zawartości edycji specjalnych gry Hogwarts Legacy. Kilkanaście dni później do sieci trafiły znacznie ciekawsze materiały dotyczące stricte rozgrywki. Za udostępnienie screenów, filmów oraz wszelkich wiadomości odpowiada użytkownik Twittera posługujący się nickiem Hogwarts Legacy News.

Na zamieszczonych poniżej materiałach możemy zobaczyć, jak będą prezentować się konkretne postaci w grze od Avalanche Software. Warto podkreślić, że zostały one zaczerpnięte z wydarzenia Autodesk Vision Series, podczas którego na przykładzie gry prezentowano postępy w rozwoju konkretnych oprogramowań od Autodesk.

Bardzo ciekawie prezentuje się przede wszystkim kreator postaci, gdzie jak na „magiczną” produkcję przystało — będziemy mogli popuścić wodzę fantazji. Dodatkowo wrażenie robi także dbałość o szczegóły oraz oddanie klimatów serii filmów o Harrym Potterze oraz cyklu książek autorstwa J.K. Rowling. Wszystko wskazuje na to, że na kilka miesięcy przed premierą Hogwarts Legacy znajduje się na bardzo dobrej drodze do końcowego sukcesu.

Gotowy produkt ma zaliczyć swoją premierę w grudniu tego roku. W dniu debiutu gra będzie dostępna w wersji na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz komputery osobiste. Mechanizmy Hogwarts Legacy mają natomiast opierać się o klasyczne schematy znane nam z produkcji RPG z perspektywą trzeciej osoby. Oczywiście jak na tytuł wydany w 2022 roku przystało, zostanie w nim zaimplementowany otwarty świat czekający na eksplorację.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy