ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Conor McGregor zagra w remake’u Wykidajły u boku Jake’a Gyllenhaala!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Zza Oceanu docierają do nas naprawdę hitowe informacje. Amazon potwierdził, że w nadchodzącym remake’u kultowego filmu Wykidajło wystąpi sam Conor McGregor! Co ciekawe były mistrz UFC w nadchodzącej produkcji na planie spotka między innymi Jake’a Gyllenhaala!

Conor McGregor w odświeżonej wersji klasycznego Wykidajły!

Conor McGregor w odświeżonej wersji klasycznego Wykidajły!

Amazon Prime Video już wkrótce wzmocni swoją bibliotekę o bardzo ciekawą pozycję. Mowa tu o remake’u kultowego filmu akcji z lat 80., czyli Wykidajło. Zapewne sam fakt odświeżenia historii sprzed 33 lat nie byłby tak ekscytujący, gdyby nie towarzysząca mu zapowiedź Amazon Studios. Mowa tu o zaangażowaniu do produkcji Conora McGregora! Irlandzki zawodnik MMA przebojem wchodzi do świata kina, a w jego przygodzie z aktorstwem towarzyszyć będzie Jake Gyllenhaal!

Przypomnijmy, że oryginalny Wykidajło w kinach zadebiutował w 1989 roku. Wówczas główną rolę rycerskiego ochroniarza odegrał Patrick Swayze. Po kilkudziesięciu latach Amazon zdecydował się na odświeżenie historii w całkowicie nowym składzie. Tym razem w Daltona, czyli tytułowego wykidajłę wcieli się Jake Gyllenhaal. Niestety nie dowiedzieliśmy się, jaka rola przypadnie McGregorowi.

Poza wspomnianą wyżej dwójką w remake’u zagrają Billy Magnussen, Daniela Melchior, Gbemisola Ikumelo oraz Lukas Gage. Za reżyserię odpowiadać będzie Doug Liman, który w przeszłości pracował przy takich produkcjach jak Na skraju jutra, Mr. & Mrs. Smith czy Jumper. Dodatkowo warto podkreślić, że scenariusz do filmu napisze drużyna składająca się z Anthony’ego Bagarozziego, Charlesa Mondry’ego oraz Nicka Cassavetesa.

Fabuła odświeżonej wersji klasycznego filmu skupi się na byłym zawodniku UFC (w tej roli Gyllenhaal), który zatrudnia się jako wykidajło w jednym z podrzędnych lokali. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że Conor McGregor wcieli się w kogoś innego niż on sam! Zdjęcia do remake’u mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu na Dominikanie, a w dniu premiery produkcja będzie dostępna w ponad 240 krajach w ramach usługi Amazon Prime Video.

Źródło: Amazon Studios & Deadline

    Sprawdź najnowsze wpisy