The Division Resurgence – Ubisoft prezentuje nową strzelankę

2 minuty czytania
Komentarze

Dzisiejszy dzień jest bardzo owocny w zapowiedzi nowych gier. Sony ogłosiło datę premiery God of War Ragnarök a CD Projekt RED nowy tytuł, jakim jest Gwent: Rogue Mage. W całym tym zamieszaniu odnalazł się także Ubisoft. Francuski deweloper najpierw poinformował o wydarzeniu, w którym poznamy przyszłość serii Assassin’s Creed, a przed chwilą udostępnił trailer nowej gry — The Division Resurgence.

Mobilniaki rozpychają się na rynku – oto The Division Resurgence

Mobilniaki rozpychają się na rynku – oto The Division Resurgence

Premiery, zapowiedzi i zwiastuny – tak można podsumować dzisiejszy dzień. Po God of War Ragnarök, Gwent: Rogue Mage oraz Assassin’s Creed przychodzi pora na The Division Resurgence. Kilka chwil temu w serwisie YouTube pojawiła się pierwsza duża zapowiedź mobilniaka od Ubisoftu. Strzelanka jak sam tytuł wskazuje, jest częścią franczyzy Tom Clancy’s. Co takiego zaoferuje nam nowa gra?

Przede wszystkim Ubisoft chce stworzyć wciągający tytuł z wykorzystaniem perspektywy trzeciej osoby. Resurgence ma stawiać na dynamikę rozgrywki, ciekawą fabułę, otwarty świat oraz kooperację z innymi graczami. Fragmenty rozgrywki możecie zobaczyć na zamieszczonym poniżej zwiastunie.

The Division Resurgence to darmowa fabularna taktyczna gra akcji na urządzenia mobilne, opracowana przez główny zespół prowadzący w Ubisoft we współpracy z innymi studiami i partnerami z całego świata.
Ta dziejąca się w otwartym świecie gra jest zupełnie nowym elementem w serii Tom Clancy’s The Division, z nową fabułą, nowymi wrogami i frakcjami. Gracz w kampanii niezależnej od gier Division 1 i Division 2 jako agent Strategicznego Wydziału Wewnętrznego (Strategic Homeland Division, SHD) będzie miał za zadanie przywrócić porządek, chronić cywilów przed wrogimi frakcjami i pomóc im zbudować lepsze życie.

Podobnie jak w innych odsłonach serii ważnym elementem gry będzie eksplorowanie świata, tworzenie przedmiotów oraz ich ulepszanie. Ważne jest także poprawianie statystyk swojej postaci poprzez wbijanie kolejnych poziomów. Ponadto gracze jak to w grach RPG będą mogli wybrać specjalizację swojej postaci. W przypadku zmiany decyzji role mogą być zmieniane w trakcie rozgrywki.

Planowo gra ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. W dniu premiery The Division Resurgence będzie dostępne zarówno na urządzenia z systemem Android jak i iOS. Dodatkowo wkrótce mają ruszyć zamknięte testy alfa gry, na które można się zapisać na dedykowanej stronie internetowej.

Źródło: Ubisoft

Motyw