Koniec czekania! God of War Ragnarök z oficjalną datą premiery

2 minuty czytania
Komentarze

Temat God of War Ragnarök przewijał się w internecie od wielu miesięcy. Według licznych raportów najnowsza odsłona serii zapoczątkowanej już siedemnaście lat temu miała zadebiutować w przyszłym roku. Jak się jednak okazuje, Sony ujawniło dziś oficjalną datę premiery swojego wyczekiwanego produktu, która wypada na rok 2022!

God of War Ragnarök już w listopadzie

God of War Ragnarök już w listopadzie

Koniec snucia domysłów oraz czekania! Sony udostępniło dziś nowy trailer nadchodzącego God of War Ragnarök. Przy okazji tego wydarzenia poznaliśmy datę premiery gry, zawartość jej edycji kolekcjonerskich oraz także platform, na które zostanie wydane. Zaczynając od początku — najnowsza odsłona serii opowiadającej o przygodach Kratosa zadebiutuje 9 listopada tego roku. Poprzednia część, czyli God of War na rynku pojawiła się cztery lata wcześniej — w 2018 roku.

W ramach promocji Ragnaröka lada moment ruszy także pre-order gry. Już 15 lipca najwięksi fani serii będą mogli zamówić przedpremierowe edycje, które prezentują się naprawdę świetnie. Do sprzedaży trafią cztery wersje produktu. Niestety na ten moment nie poznaliśmy ich cen. Niemniej prezentują się one następująco:

  • Edycja standardowa (dwa dodatkowe pancerze)
  • Edycja Digital Deluxe (zestaw strojów, ścieżka dźwiękowa i pakiet awatarów)
  • Edycja kolekcjonerska (replika młota Thora, kości do gry, rzeźby bliźniąt Vanir)
  • Edycja Jotnar (przedmioty z edycji kolekcjonerskiej+płyta winylowa, przypinki, pierścień Draupnira, mapa drzewa Yggdrasil)

To jak prezentuje się zawartość powyższych zestawów, możecie zobaczyć na wideo, które zostało udostępnione tuż po zwiastunie.

W przypadku God of War Ragnarök bardzo ważną sprawą była także generacja konsol, na których zadebiutuje gra. Ostatecznie Sony zdecydowało się na stworzenie portów zarówno na PlayStation 5 jak i PlayStation 4. Tak duży zestaw informacji dotyczących premiery wyczekiwanej produkcji sprawia, że fani serii dosłownie oszaleli.

Jeszcze nie tak dawno internet obiegały doniesienia mówiące, że Ragnarök zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Tymczasem Sony sprawiło dużą niespodziankę, informując nas o tym, że gra pojawi się na rynku już za nieco ponad cztery miesiące.

Źródło: Sony

Motyw