Męskie Granie 2022 – nie masz Allegro Smart! i BLIKA to zapomnij o kupnie biletów

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Sprzedaż biletów na Męskie Granie 2022 startuje 7 kwietnia w samo południe, ale nie dla wszystkich. Podobnie jak było to w zeszłym roku, pierwszeństwo w zakupie biletów na koncerty dostaną posiadacze konta Allegro Smart!. Jednak w tym roku formuła ulega kolejnej zmianie i by kupić bilet na koncert trzeba też będzie zapłacić za niego… BLIK-iem. O ile oczywiście komuś uda się w ogóle kupić bilet.

Męskie Granie 2022 – sprzedaż biletów tylko dla użytkowników Allegro Smart! i BLIK

Męskie granie 2022 bilety

Seria koncertów pod wspólną nazwą Męskie Granie to jedno z najpopularniejszych wydarzeń tego typu w Polsce. Bilety na koncerty rozchodzą się w mgnieniu oka i trzeba mieć dużo szczęścia lub wytrwałości, by załapać się na jakąś datę. Sama sprzedaż biletów na Męskie Granie 2022 zacznie się jutro, czyli 7 kwietnia, równo o godzinie 12.00. W zeszłym roku pierwszeństwo w zakupie biletów mieli użytkownicy posiadający konto Allegro Smart! (Allegro Smart!, Smart! student lub Smart! na start) i teraz będzie podobnie. Jednak do tego dojedzie kolejny wymóg, a mianowicie taki, że płatność ma odbyć się z wykorzystaniem systemu BLIK. Do tego dochodzi jeszcze możliwość wykorzystania vouchera od eBilet, ale sam BLIK może być dla wielu osób przeszkodą w zakupie. Do tego bilety będą imienne, czyli już w momencie zakupu trzeba będzie podać swoje dane, a kupić można maksymalnie 4 sztuki.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 7 kwietnia o 12:00 i potrwa do 23:59 lub do wyczerpania puli. Tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie użytkownicy Allegro posiadający usługę Allegro Smart!, wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia. Allegro Smart! to usługa, dzięki której każdy może cieszyć się z darmowych i nielimitowanych dostaw oraz dostępu do specjalnych okazji czy przedsprzedaży. Następnego dnia, również o 12:00, wystartuje przedsprzedaż biletów dostępnych dla wszystkich fanów trasy. Płatność za bilety – zarówno 7, jak i 8 kwietnia – będzie możliwa jedynie przy pomocy BLIKA, oficjalnego partnera tegorocznej trasy. Aby dokonać płatności, potrzebny jest telefon z aplikacją mobilną banku – po wpisaniu kodu BLIK, transakcję zatwierdza się PIN-em w swojej aplikacji bankowej.

eBilet

Zobacz też: Raport klimatyczny ONZ nie pozostawia złudzeń – jest źle.

BLIK został partnerem wydarzenia Męskie Granie 2022, ale decyzja o tym, by ograniczyć możliwość kupna tylko do tego systemu, jest dość dziwna. Mimo wszystko bilety i tak rozejdą się pewnie w mgnieniu oka tak samo, jak miało to miejsce w poprzednich latach. Cena biletu jednodniowego wynosi 199 złotych, a karnet wyceniono na 360 złotych. Bilety można będzie kupić na stronie Allegro, a później eBilet.

Źródło: Allegro / eBilet

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy