LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów

Dziś ma premierę gra, przy której każdy poczuje się jak dziecko – jest MOC

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Dziś swoją premierę ma gra LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów, która dostępna jest na PC, PlayStation (PS4/PS5), Xbox (One/Series X|S) oraz Nintendo Switch. To jedna z tych premier, na które warto było czekać ponieważ produkcja została zapowiedziana już dawno temu (nie w odległej galaktyce), a ciągle przesuwana. Jednak już jest i możemy Wam powiedzieć, że warto było czekać.

Premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Dziś wielki dzień dla fanów Gwiezdnych Wojen oraz LEGO. Na rynek trafia bowiem długo wyczekiwane LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów, czyli tak naprawdę dziewięć gier w jednym pakiecie. I choć wcześniej już mieliśmy możliwość ogrywania wersji LEGO legendarnych filmów, to teraz te zostały przerobione i stworzone praktycznie od zera. Są więc nowe mechaniki walki, więcej swobody i oczywiście więcej rzeczy, które będzie można robić podczas eksploracji poszczególnych plansz. My tytuł ogrywamy już od paru dni, a jego recenzję opublikujemy niebawem. Jednak to produkcja, którą już z czystym sercem można polecić graczom w praktycznie każdym wieku. I od dziś tytuł dostępny jest w sprzedaży na praktycznie każdej platformie.

LEGO® Gwiezdne Wojny™ Skywalker saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™ zawierające wszystkie 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwaną konkluzję serii Gwiezdne Wojny™ Skywalker. Odrodzenie. Wraz z rodziną i przyjaciółmi poprowadźcie setki postaci i pojazdów w swojej własnej podróży przez galaktykę! Od pustyni Geonosis po bagna Dagobah i śnieżne przestrzenie bazy Starkiller gracze będą mieli moc odwiedzać wszystkie planety, kiedy chcą i w jakiej kolejności chcą Cała galaktyka czeka na odkrycie i zabawę!

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Zobacz też: Nowe gry w Xbox Game Pass na kwiecień!

Zasiadając do praktycznie zupełnie nowych gier z serii LEGO warto zapewnić sobie kilkadziesiąt godzin wolnego czasu, by dobrze poznać wszystkie zakamarki. Oprócz głównych misji, czyli tak naprawdę powtarzaniu fabuły filmów, można dowolnie eksplorować plansze, by odkrywać nowe zadania, wyścigi czy zestawy klocków. I to wciąga! Tytuł znajdziecie na Steam, gdzie trzeba za niego zapłacić od 229 złotych. Tyle samo kosztują wersje na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, a za wersje PlayStation 5 i Xbox zapłacimy 249 złotych.

Źródło: Cenega informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy