Elliot Page ujawnia, że jego postać z serialu „The Umbrella Academy” też jest transpłciowa

Przemysław Dobrzyński Przemysław Dobrzyński Rozrywka

Po swoim coming oucie jako osoba transpłciowa wszyscy zastanawiali się czy Elliot Page będzie dalej grać kobietę w serialu „The Umbrella Academy”. Teraz wszystko się wyjaśniło.

Elliot Page w serialu The Umbrella Academy

vanya hargreeves umbrella academy

Dotąd Elliot Page (wcześniej mogliście go znać jako Ellen Page) w serialu „The Umbrella Academy” grał postać Vanyi Hargreeves. Znana też jest jako Numer Siedem. Jest jedną z siedmiorga dzieci obdarzonych nadzwyczajnymi mocami adaptowanych przez sir Reginalda Hargreevesa. Jej główną mocą jest absorpcja dźwięku i zamienianie go w czystą energię. Uchodzi za najpotężniejszą osobę spośród swojego rodzeństwa wychowywanego i trenowanego w The Umbrella Academy. Vanya Hargreeves była postacią, w którą Elliot Page wcielał się w dwóch dotychczasowych sezonach „The Umbrella Academy”, jeszcze przed swoim coming outem jako osoba transpłciowa oraz przed operacją korekty płci, którą przeszedł.

Przeczytaj także: Will Smith kontra Chris Rock epizod drugi. Smith przeprasza. Czy straci Oscara?

W oczekiwaniu na sezon trzeci serialu wielu fanów zastanawiało się czy Page nadal będzie wcielać się w nim w kobietę. Wbrew pozorom jest to zasadne pytanie. Fakt przejścia korekty płci nie musi przecież oznaczać, że Elliot Page nie może dalej grać postaci kobiecej. Aktorstwo w końcu polega na tym, że dana osoba wciela się także w kogoś kim nie jest. Ale widać twórcy uznali, że sztuka powinna odzwierciadlać rzeczywistość w tym względzie i od teraz zamiast Vanyi, w serialu zobaczymy Viktora Hargreevesa. Page zamieścił zdjęcie z serialu pokazujące Viktora na Twitterze. Szybko odpowiedział na nie sam Netflix witając go w swojej „rodzinie”.

The Umbrella Academy sezon 3 – kiedy premiera?

Po dość długiej przerwie, sezon 2 miał swoją premierę w lipcu 2020 roku, „The Umbrella Academy powróci z trzecim sezonem już za niedługo. Jego premiera w serwisie Netflix zapowiedziana została na 22 czerwca 2022 roku. Oprócz Page’a po raz kolejny wystąpią w nim m.in. Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan i Aidan Gallagher.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy