Sniper Elite 5 z nowym zwiastunem oraz datą premiery!

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Brytyjskie studio Rebellion wydało dziś kolejny zwiastun Sniper Elite 5! Wraz z trailerem promującym grę producent przedstawił także oficjalną datę premiery swojego najnowszego produktu.

Sniper Elite 5 trafi do nas w maju

Sniper Elite 5

Wszyscy fani serii na pewno będą zadowoleni z informacji, które przekazało dziś studio Rebellion. Sniper Elite 5 oficjalnie trafi na rynek już 26 maja. Gra pojawi się na komputerach osobistych (Epic Games, Steam, Windows Store) oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. W momencie premiery tytuł trafi także bezpośrednio do biblioteki gier Xbox Games Pass. Poniżej znajdziecie trailer nadchodzącej produkcji.

Zobacz też: Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zatrzymała hakera – miał pomagać w komunikacji rosyjskim wojskom

Sam zwiastun prezentuje to co fani cyklu lubią najbardziej. Działanie w cieniu, wybuchy, zwolnione tempo oraz dynamiczna kamera podążająca za akcją — wszystko to pojawi się w Sniper Elite 5. Fabuła gry zabierze nas do 1944 roku na tereny ówczesnej Francji. Jeśli jednak zdecydujecie się zamówić pre-order produkcji Rebelliona gratis dostaniecie specjalną zawartość. Dodatkowe misje skupiają się wokół polowania na samego Adolfa Hitlera w jego bazie znajdującej się w Alpach Bawarskich. Do zestawu przedsprzedażowego producent dorzucił także unikatowy pistolet P.1938.

Zakupu pre-ordera możemy dokonać na oficjalnej stronie gry. W przypadku wersji na komputery osobiste oraz konsole Xbox jest to możliwe już teraz. Gracze posiadający PlayStation będą musieli poczekać na start sprzedaży do jutra (tj. 17 marca). Standardowa edycja gry na PC-tach kosztuje 179,99 złotych, natomiast na konsolach Xbox 277,49 złotych. Wersja Deluxe zwiększa obie te kwoty do odpowiednio 289,99 złotych oraz 414,99 złotych. W przypadku cen na konsole PlayStation powinny być one identyczne, jak te pojawiające się przy Xboxie. Na stronie producenta pojawiły się także dwa zestawy dodatkowe, w skład których poza samą grą wchodzi jeszcze dedykowana koszulka, kurtka lub kubek.

Źródło: Sniper Elite 5

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy