Fifa 22

Zwiastun FIFA 22 – to ma być rewolucja, ale nie dla wszystkich

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Pojawił się pełen zwiastun FIFA 22, który pokazuje, że EA przygotowało prawdziwą rewolucję dla fanów piłki nożnej. Problem jest jednak taki, że tym razem ze zmian nie będą mogli cieszyć się wszyscy. I choć gra pojawi się na PC-tach oraz konsolach starszej generacji, to z nowości Hypermotion mają cieszyć się tylko posiadacze PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Zwiastun FIFA 22 – Hypermotion przynosi zmiany

Wygląda na to, że z najgłośniej reklamowanego dodatku nie będą cieszyli się wszyscy. Można nawet powiedzieć, że dla większości graczy ten będzie po prostu niedostępny. Hypermotion, bo o nim mowa, pojawi się tylko w wersji gry na konsolach nowej generacji. Co w nim takiego wyjątkowego i dlaczego gracze korzystający z innych platform mogą czuć się pokrzywdzeni? Głównie dlatego, że Hypermotion ma zupełnie zmieniać to, jak wyglądają mecze i jak zachowują się na boisku gracze. To zupełnie nowy system, który odpowiada za poruszanie się zawodników po murawie. Mowa tutaj nie tylko o technice poruszania się, ale także o animacjach, które zostały stworzone na podstawie prawdziwych nagrań.

Hypermotion ma odpowiadać za realizm produkcji, który tym razem ma wejść na zupełnie nowy poziom. Takie, którego wcześniej nie uświadczyło się z żadnej produkcji sportowej. Piłkarze prowadzeni przez komputer mają korzystać z algorytmów AI, by lepiej rozgrywać mecze. Wykorzystano tysiące nowych animacji, a zawodnicy na boisku mają podejmować teraz aż 6 raz więcej decyzji podczas meczu. Innymi słowy, ma być tak, jak na prawdziwej murawie.

Zobacz też: Motorola Edge 20 oficjalnie zaprezentowana – są trzy wersje.

Oczywiście do tego dojdzie poprawiona fizyka i sama grafika. Zwiastun FIFA 22 dobrze przedstawia nowości, które mają pojawić się w produkcji. Przed jej premierą trudno ocenić, jak mocno będą się od siebie różniły wersje na konsole nowej generacji od tej na PC-ty. Trzeba tylko liczyć na to, że EA wprowadzi Hypermotion także na inne platformy.

Źródło: YouTube

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy