FIFA 22 komentatorzy

Polską wersję gry FIFA 22 może czekać rewolucja — chodzi o komentatorów

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Rozrywka

Jeśli ktoś myślał, że komentatorzy w polskiej wersji gry FIFA 22 będą ci sami, co w poprzednich edycjach gry, to bardzo możliwe, że był w błędzie. Najnowsze doniesienia na temat popularnej gry piłkarskiej wskazują na to, że graczom będzie towarzyszył głos nowego spikera. Na oficjalne potwierdzenie tej informacji musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Komentatorzy w grze FIFA 22 – będzie zmiana?

W ostatnich latach polska wersja gry FIFA zawierała komentarz duetu tworzonego przez dziennikarzy sportowych Telewizji Polskiej — Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Nowe doniesienia związane z flagowym tytułem EA Sports zdradzają jednak, że w najnowszej edycji piłkarskiej gry możemy spodziewać się zmian.

Prowadzący kanał Kartomania na YouTube od dawna przedstawia swoim widzom (a ma ich 370 tysięcy) ciekawostki i przecieki związane z grą FIFA, jest też znany z kontaktów z pracownikami EA. W najnowszym materiale twierdzi, że w FIFIE 22 Dariusza Szpakowskiego zastąpi Tomasz Smokowski związany z Kanałem Sportowym. Z przecieków wynika jednak, że nowy spiker nagra głównie te same kwestie, które wcześniej wypowiadał Dariusz Szpakowski. Zmiana komentatora w grze miała być bowiem dosyć nagła i nieplanowana.

Czytaj także: FIFA 22 zapowiedziana – cena, data premiery, nowości

EA nie ogłosiło jeszcze, kto będzie komentował mecze w polskiej wersji gry. Doniesienia o wejściu Smokowskiego za Szpakowskiego trzeba więc traktować jako nieoficjalne i pokazujące jedynie jedno z możliwych rozwiązań tej sprawy. Prowadzący Kartomanię zapewnia jednak, że ma informacje na ten temat z wiarygodnego źródła, które jeszcze nigdy go nie zawiodło.

źródło: Kartomania, zdjęcie główne: EA Sports

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy