Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt poinformował, że Cyberpunk 2077 osiąga dużo lepsze wyniki w przedsprzedaży, niż Wiedźmin 3. Liczba zamówień poprzedniej dużej produkcji CD Projekt była niższa od tej, którą obecnie notuje Cyberpunk.

Cyberpunk 2077 – wyniki w przedsprzedaży i kilka szczegółów na temat gry

Stanowczo jesteśmy w dużo lepszym miejscu niż w przypadku „Wiedźmina 3” w analogicznym okresie przed premierą – mówi członek zarządu CD Projekt Michał Nowakowski, cytowany przez portal Wirtualnemedia.pl. Tymi słowami odniósł się do liczby kopii gry Cyberpunk 2077 zamówionych przez graczy w trwającej przedsprzedaży.

Michał Nowakowski odniósł się także do kwestii ceny Cyberpunka 2077. Osoby, które liczyły na to, że gra stanieje, nie będą zachwycone. Przy „Wiedźminie 3” zajęło nam dużo czasu, zanim zaoferowaliśmy rabaty, a nawet wtedy nie były one duże – tłumaczy Michał Nowakowski i zaznacza, że w przypadku Cyberpunka 2077 gracze mogą spodziewać się ewentualnych rabatów po jeszcze dłuższym czasie od premiery, niż w przypadku Wiedźmina 3. Obniżki, kiedy już się pojawią, nie będą duże. Zadowolone będą natomiast osoby liczące na dużą liczbę dodatków do gry. Do Cyberpunka 2077 ma pojawić się więcej dodatków, niż do Wiedźmina 3.

Czytaj także: Jeżeli kubek, koszulka i skarpety z Cyberpunk 2077 nie wystarczają – możecie kupić puzzle

Na konferencji prasowej prezes CD Projekt zapewniał, że Cyberpunk 2077 na pewno ukaże się w najnowszym zaplanowanym terminie. 19 listopada to jedyna data, która zakładamy i uda nam się – wyjaśniał. W październiku ma pojawić się kampania promująca grę w telewizji, radiu, prasie, a także w kinach.

źródło: wirtualnemedia.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.