OkazjoWtorki Huawei promocja

Huawei FreeBuds 3, a może głośniczek? Nowe promocje na OkazjoWtorki od Huawei

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Słuchawki Huawei FreeBuds 3, a może głośnik bezprzewodowy w sam raz na wakacyjne wyjazdy? Dziś promocje na OkazjoWtorki od Huawei przynoszą właśnie te dwa produkty, a na dokładkę jest jeszcze router. I podobnie jak w poprzednich edycjach promocji, tylko dziś będzie można kupić te trzy produkty w niższych cenach.

Huawei FreeBuds 3, głośnik oraz router w promocji

OkazjoWtorki Huawei promocja

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Huawei co tydzień udostępnia na swojej stronie trzy produkty, które można kupić taniej. Dziś będzie dokładnie tak samo, choć nie wiemy, jaka jest kolejność pojawiania się urządzeń na stronie. Wiemy, że pierwszy sprzęt pojawi się tam o godzinie 09.00, kolejny o 13.00, a ostatni równo o 17.00. Liczba przecenionych urządzeń jest ograniczona, ale to nie powinno dziwić, bo przecież mówimy o promocji. POD TYM ADRESEM będziecie mogli śledzić promocje na stronie Huawei. A tak prezentują się ceny sprzętów na OkazjoWtorki.

  • Słuchawki Huawei FreeBuds 3 w cenie 199 złotych (wcześniej 599 zł)
  • Głośnik bezprzewodowy Huawei Mini Speaker za 39 złotych (wcześniej 109 zł)
  • Router Huawei WS318n za 39 złotych (wcześniej 79 zł)

Zobacz też: Można już zamawiać nowe kontrolery DualSense do PS5.

Jak wspomnieliśmy wyżej, liczba produktów w promocyjnych cenach jest ograniczona. Dziś Huawei postawił na jednorodność, więc każdego z urządzeń jest tyle samo – do 40 sztuk. Powodzenia w zakupach.

HUAWEI FreeBuds 3 wyposażone są w innowacyjny chipset Kirin A1, który jako pierwszy na świecie udostępnia łączność Bluetooth 5.1 w standardach BT/BLE w urządzeniach noszonych. W połączeniu z zaawansowaną technologią transmisji i przetwarzania dźwięku zapewnia on superszybką łączność, a tym samym doskonałą synchronizację dźwięku z obrazem. Korzystaj z gier i multimediów bez przewodów i bez kompromisów. Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niepożądane dźwięki z otoczenia.

Huawei FreeBuds 3 – opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy