czerwony dualsense ps5

Cena DualSense dla PS5 w czerwieni trochę zaboli graczy, ale nie jest źle

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Nowe kontrolery DualSense dla PS5 można już zamawiać w naszym kraju. Cena nie rzuca na kolana, ale za wersję czerwoną trzeba będzie wyłożyć z kieszeni trochę więcej. To w sumie nie dziwi, bo już ceny na zagranicznych rynkach pokazywały, że ten wariant został wyceniony drożej. Oprócz nowego koloru nie oferuje nic więcej, co nie zmienia tego, że prezentuje się chyba najciekawiej z dostępnych kontrolerów dla PS5.

Cena DualSense dla PS5 – nowe kolory

O nowych wersjach kolorystycznych kontrolerów DualSense pisaliśmy dla Was już jakiś czas temu. Teraz oba pady zaczynają pojawiać się w polskich sklepach. I tak jak podejrzewaliśmy, czarna wersja kolorystyczna kosztuje dokładnie tyle samo, co biała dodawana do konsoli. Za nią zapłacimy 319 złotych. Trochę drożej będzie kosztowała nas wersja czerwona, którą w Polsce wyceniono na 349 złotych. Różnica nie jest duża, więc z pewnością sprzęt znajdzie spore grono nabywców w naszym kraju.

Jak podaje Media Expert na swojej stronie, wysyłka nowych kontrolerów do PlayStation 5 ma nastąpić po 11 czerwca. Patrząc na to, jak wygląda dalej sprawa dostępności samej konsoli PS5, warto w tym przypadku rozważyć zakup w pre-orderze. Wprawdzie nie było do tej pory problemów z kupieniem samego kontrolera DualSense, ale tutaj mówimy o nowych wersjach kolorystycznych. Te dość szybko mogą się „rozejść”. Szczególnie że wielu fanów bardzo długo czekało na takie urządzenia, które częściowo osłodzą im sam kolor konsoli. W sprzedaży jest bowiem tylko biało-czarna wersja PlayStation 5.

Zobacz też: Surface Duo może teraz działać niczym… Xbox.

Wprawdzie Sony zapowiedziało, że gracze mogą sami zmieniać panele boczne w swoich konsolach, to do tej pory nie pojawiły się oficjalne zamienniki. Nieoficjalne spokojnie znajdziemy chociażby na AliExpress.

Źródło: Sony

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy