Allegro to jedna z najpopularniejszych platform handlowych w Polsce. Codziennie, za pośrednictwem tego portalu, nasi rodacy dokonują wielu zamówień, które są wygodne i bezpieczne. Jakiś czas temu pomarańczowy gigant do sklepu wprowadził monety, za które można obniżać koszt kupowanych produktów. Są one często rozdawane w akcjach promocyjnych, takich jak ta opisywana w tym wpisie. Co należy zatem zrobić, by odebrać 35 monet?

35 monet za kwalifikujący się zakup w dziale „Telefony i akcesoria” na Allegro

allegro olx

Od 13 do 15 lipca 2020 roku na Allegro trwa akcja promocyjna, w ramach której za kwalifikujący się zakup możecie zgarnąć aż 35 monet na przyszłe zakupy, co jest równoważne 35 zł zniżki. Aby skorzystać z oferty, w ciągu najbliższych dwóch dni należy dokonać zakupu za minimum 395 zł (bez kosztów przesyłki) w dziale „Telefony i akcesoria”. Prezent będzie dostępny do odebrania przez 6 dni od daty zakupu w zakładce „Monety”.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Rozpoczęła się produkcja okularów AR firmy Apple. Kiedy trafią do sprzedaży?

Warto wspomnieć, że każdy klient platformy z promocji może skorzystać wyłącznie raz. Pełny regulamin promocji możecie znaleźć na oficjalnej stronie Allegro. Co sądzicie o tej promocji? Czy planujecie zrobić zakupy, by się na nią załapać? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Allegro
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.