Od pewnego czasu możemy obserwować, że operatorzy coraz chętniej rozdają swoim klientom darmowe pakiety danych. Jest to oczywiście bardzo dobre zjawisko, które – miejmy nadzieję – zostanie z nami na dłużej. Użytkownicy nju mobile od kwietnia, co miesiąc, odbierać mogą darmowe 18 GB internetu. Jeśli nie pamiętacie o tej promocji, to przypominamy – aktywujcie swoje gigabajty!

Nju mobile – 18 GB internetu za darmo. Jak skorzystać z promocji?

nju mobile 18 gb

O promocji, w ramach której użytkownicy mogą dwa razy w miesiącu odebrać pakiet 9 GB danych, operator poinformował na swojej stronie internetowej. Możemy z niej przeczytać, że oferta ważna jest do końca maja i skorzystać mogą z niej klienci ofert na kartę oraz abonament. Darmowy internet odebrać można na dwa sposoby:

  • Jeśli korzystacie z oferty na abonament, to wyślijcie SMS o treści START pod numer 80955,
  • Jeśli natomiast jesteście użytkownikami oferty na kartę, to wyślijcie SMS o treści START pod numer 80855.

Zobacz też: T-Mobile rozdaje vouchery dla osób, które podpiszą umowę z operatorem

O aktywacji pakietu operator powiadomi was przy pomocy wiadomości tekstowej. Promocyjne dane ważne będą do końca miesiąca lub zakończenia okresu rozliczeniowego. Miłego użytkowania!

Źródło: nju mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.