ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nju mobile 18 gb

nju mobile rozdaje pakiety – w sumie 18 GB

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Operatorzy coraz chętniej dzielą się z nami darmowymi pakietami internetowymi. To dobra wiadomość zwłaszcza dla ludzi, którzy mają limitowany transfer w internecie domowym, lub utknęli poza stałym miejscem zamieszkania z powodu kwarantanny. Na tym tle wyróżnia się jednak nju mobile. Operator postanowił dać nie jeden darmowy pakiet internetowy, ale aż dwa. W ten sposób do odebrania mamy łącznie 18 GB w samym tylko kwietniu.

nju mobile — darmowe 18 GB

nju mobile 18 gb

Zasady promocji są bardzo przystępne. Może z niej skorzystać każdy. Zarówno osoba, która ma abonament w nju mobile, jak i taka, która ma numer na kartę. Operator w prezencie pozwala na uruchomienie pakietu 9 GB za darmo. Jednak tym, co robi tu największe wrażenie, jest fakt, że można to zrobić aż dwa razy w ciągu miesiąca. W sumie klienci nju mobile dostają więc aż 18 GB internetu. Aby włączyć pakiet, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści START. Osoby korzystające z nju na abonament wysyłają go na numer 80955, a użytkownicy nju na kartę na numer 80855. Warto zaznaczyć, że w przypadku oferty dla par to główny numer musi aktywować pakiety. Dodatkowo są one współdzielone.

Zobacz też: Światłowód dla nauczycieli zupełnie za darmo na 6 miesięcy od UPC

Ważność pakietu dla osób z abonamentem jest liczona do końca okresu rozliczeniowego. Natomiast w przypadku użytkowników na kartę wynosi ona 31 dni od momentu aktywacji. Dlatego też osoby te są w lepszej sytuacji. Warto także zaznaczyć, że transmisja danych jest rozliczana w pierwszej kolejności z pakietu promocyjnego. To stawia obecnie operatora na szczycie stawki, jeśli chodzi o liczbę darmowych GB przekazanych w tym miesiącu. Pamiętajmy, że nie jest to jednak wyścig na to, kto ta więcej. Po prostu cieszmy się darmowym internetem od swojego operatora jeśli taki otrzymaliśmy niezależnie od wysokości pakietu.

Źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy