ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
t-mobile vouchery przy zawarciu umowy

T-Mobile rozdaje vouchery: 100 zł rabatu na sprzęt przy zawarciu umowy na abonament lub internet

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

Vouchery na sprzęt elektroniczny do wykorzystania przy zawarciu umowy – to specjalna oferta T-Mobile na ten weekend. Wszystko odbywa się w ramach akcji Happy Fridays. Klienci operatora mają móc zaopatrzyć się w technologiczne urządzenia jeszcze łatwiej. Sprawdziliśmy szczegóły promocji i to, jak z niej skorzystać.

Vouchery na elektronikę przy zawarciu umowy w T-Mobile – szczegóły

Promocyjny voucher można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile od piątku, 8 maja do niedzieli 10 maja (do końca dnia). Żeby skorzystać z rabatu, trzeba wejść na stronę internetową T-Mobile. Tam należy wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt, a także plan taryfowy (od M w górę) lub ofertę internetu mobilnego. Okres trwania umowy musi wynosić 24 lub 36 miesięcy.

t-mobile vouchery przy zawarciu umowy

Kolejny krok to podanie kodu rabatowego, który znaleźliśmy w aplikacji Mój T-Mobile. Rabat możemy wykorzystać na takie urządzenia, jak smartfony, routery, laptopy czy tablety. Kwota do zapłaty za urządzenie zostanie obniżona o 100 zł. Co natomiast się stanie, jeśli wybierzemy sprzęt, który kosztuje mniej niż 100 zł? W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł – wyjaśnia T-Mobile. Rabat musi być wykorzystany do 13 maja do końca dnia.

Czytaj także: T-Mobile startuje z ciekawym konkursem – do wygrania nawet 15 tysięcy PLN

W ramach akcji Happy Fridays co tydzień w aplikacji Mój T-Mobile czekają specjalne oferty przygotowane przez operatora dla jego klientów. Czasem są to dodatkowe gigabajty internetu, innym razem – bezpłatny dostęp do filmów i seriali. W ten piątek T-Mobile zdecydował jednak dać swoim klientom rabat na sprzęt elektroniczny.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy