t-mobile vouchery przy zawarciu umowy

T-Mobile rozdaje vouchery: 100 zł rabatu na sprzęt przy zawarciu umowy na abonament lub internet

Promocje

Vouchery na sprzęt elektroniczny do wykorzystania przy zawarciu umowy – to specjalna oferta T-Mobile na ten weekend. Wszystko odbywa się w ramach akcji Happy Fridays. Klienci operatora mają móc zaopatrzyć się w technologiczne urządzenia jeszcze łatwiej. Sprawdziliśmy szczegóły promocji i to, jak z niej skorzystać.

Vouchery na elektronikę przy zawarciu umowy w T-Mobile – szczegóły

Promocyjny voucher można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile od piątku, 8 maja do niedzieli 10 maja (do końca dnia). Żeby skorzystać z rabatu, trzeba wejść na stronę internetową T-Mobile. Tam należy wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt, a także plan taryfowy (od M w górę) lub ofertę internetu mobilnego. Okres trwania umowy musi wynosić 24 lub 36 miesięcy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]
t-mobile vouchery przy zawarciu umowy

Kolejny krok to podanie kodu rabatowego, który znaleźliśmy w aplikacji Mój T-Mobile. Rabat możemy wykorzystać na takie urządzenia, jak smartfony, routery, laptopy czy tablety. Kwota do zapłaty za urządzenie zostanie obniżona o 100 zł. Co natomiast się stanie, jeśli wybierzemy sprzęt, który kosztuje mniej niż 100 zł? W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł – wyjaśnia T-Mobile. Rabat musi być wykorzystany do 13 maja do końca dnia.

Czytaj także: T-Mobile startuje z ciekawym konkursem – do wygrania nawet 15 tysięcy PLN

W ramach akcji Happy Fridays co tydzień w aplikacji Mój T-Mobile czekają specjalne oferty przygotowane przez operatora dla jego klientów. Czasem są to dodatkowe gigabajty internetu, innym razem – bezpłatny dostęp do filmów i seriali. W ten piątek T-Mobile zdecydował jednak dać swoim klientom rabat na sprzęt elektroniczny.

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x