Play

10 GB internetu za darmo dla klientów Play. Powraca lubiana promocja

Michał Derej Michał Derej Promocje

Od kilkunastu dni nieustannie informujemy was o kolejnych promocjach, w ramach których klienci wybranych operatorów komórkowych mogą odbierać pakiety danych za darmo. Wspominaliśmy już m.in. o Orange czy Plus – teraz przyszła pora na Play. Dziś firma odświeżyła swoją okazję, w ramach której spora część osób odebrać może 10 GB za darmo. Zobaczcie, jak to zrobić.

Darmowe 10 GB internetu dla klientów sieci Play. Jak skorzystać z oferty?

zwiększony ruch Play

W ramach akcji #zostańwdomu Play postanowił rozdać swoim użytkownikom kolejny pakiet danych za darmo. Tak jak poprzednio, do odebrania jest 10 GB internetu. Promocja dotyczy zarówno klientów ofert na abonament, jak i MIX, jednak procedura aktywacji pakietu nieco się różni. Poniżej przedstawiam wam, jak w najprostszy sposób skorzystać z promocji.

  • Jeśli korzystacie z oferty na abonament, to promocyjny pakiet danych możecie aktywować w serwisie Play24. Będzie on ważny przez 14 dni.
  • Jeśli korzystacie z oferty MIX, to promocyjny pakiet danych możecie aktywować w serwisie Play24. Będzie on ważny przez 30 dni.

Zobacz też: Najlepsze promocje na gry i aplikacje ze sklepu Google Play.

Promocja nie dotyczy niestety użytkowników na kartę. Ci, w tym przypadku, muszą niestety doładować konto, by odebrać promocyjny pakiet internetu. Co sądzicie o tej akcji Play? Czy skorzystacie z niej? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Play

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy