ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
orange 3 GB

Darmowe 10 GB internetu dla klientów sieci Orange i Cyfrowy Polsat

Autor: Michał Derej Kategoria: Promocje

Bieżąca sytuacja epidemiologiczna na całym świecie nie pozwala nam na wychodzenie z domów, przez co każdy dzień musimy spędzać w naszych czterech ścianach. Nie oznacza to jednak, że musi być to nudny okres, a to wszystko dzięki wielu filmom, materiałom i grom dostępnym w internecie. Operatorzy komórkowi prześcigają się w organizowaniu promocji, podczas których ich klienci mogą bezpłatnie odebrać pakiety danych. W dzisiejszym artykule przekonacie się, jak mogą zrobić to użytkownicy sieci Orange i Cyfrowy Polsat.

Darmowe 10 GB internetu dla klientów sieci Orange. Jak odebrać pakiet?

orange oferta na karte logo

Orange to jeden z najpopularniejszych operatorów komórkowych w Polsce. Nie dziwi mnie to jednak – ten pomarańczowy gigant konsekwentnie rozpieszcza swoich klientów przy pomocy różnorakich promocji, podczas których możemy odebrać bezpłatne pakiety danych. Tym razem nie jest inaczej. W zeszłym miesiącu informowaliśmy już was o tym, że z powodu akcji #zostańwdomu możecie bezpłatnie odebrać 10 GB internetu. Promocja została jednak przedłużona również na kwiecień. Przypomnijmy zatem, jak z niej skorzystać.

Zobacz także: Internetowy teleturniej, w którym można wygrywać prawdziwe pieniądze, powraca!

Aby odebrać bezpłatne 10 GB internetu od sieci Orange, wystarczy wysłać SMS o treści 10GB pod numer 80820. Z promocji skorzystać mogą klienci indywidualnych mobilnych planów abonamentowych i ofert na kartę Orange, a także klienci biznesowi, którzy mają plany Dla Firm, Orange Biz i najnowsze plany Firmowe. Tak jak poprzednio, darmowe gigabajty można wykorzystać wyłącznie na terenie Polski. Dodatkowy pakiet danych ważny jest do końca miesiąca. Operator komórkowy informuje także, że trwają pracę nad kolejnymi promocjami, które przeznaczone będą dla klientów sieci. Szczegóły mają pojawić się na dniach – z pewnością będziemy was o nich informowali.

Darmowe 10 GB internetu dla klientów Cyfrowego Polsatu. Jak odebrać pakiet?

karę na cyfrowy polsat

Cyfrowy Polsat to firma, która znana jest głównie za sprawą telewizji, choć warto wiedzieć, że zajmuje się również sieciami komórkowymi. Jeśli zatem jesteście klientami tego operatora, to bezpłatnie możecie aktywować bezpłatny pakiet danych, dzięki któremu otrzymacie gratisowe 10 GB internetu. Jakie są warunki promocji i jak z niej skorzystać?

Na samym początku warto sprawdzić, czy możecie skorzystać z promocji. Została ona przygotowana dla klientów sieci Cyfrowy Polsat, którzy korzystają z następujących taryf: Cyfrowy Polsat Internet LTE, POWER LTE 2.0 oraz Plan Zero. Niestety w tym przypadku aktywacja pakietu jest nieco cięższa, choć również nie powinna zająć wam dużo czasu. Chętny klient musi bowiem skontaktować się z pomocą techniczną Cyfrowego Polsatu i poprosić o aktywację bezpłatnego internetu. Można to zrobić przy pomocy jednego z podanych poniżej numerów:

  • 801 080 808 – jeśli posiadacie telefon stacjonarny, to ten numer jest dla was,
  • 699 002 222 / 22 212 72 22 – użytkownicy telefonów komórkowych powinni natomiast skorzystać z jednego z tych numerów.

Bezpłatny pakiet danych ważny jest do końca okresu rozliczeniowego. Warto wspomnieć również o możliwości odpłatnej aktywacji 20 GB internetu na miesiąc – taka usługa kosztuje 10 zł i skierowana jest do osób korzystających z taryfy Cyfrowy Polsat Internet LTE. Również można ją aktywować poprzez kontakt z operatorem.

Źródło: Orange, Cyfrowy Polsat

Sprawdź najnowsze wpisy