ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Plus ukarany grzywną przez UOKiK

10 GB internetu za darmo od Plus dla wszystkich klientów

Autor: Michał Derej Kategoria: Promocje

Aktualna sytuacja w naszym kraju nie pozwala nam na spacery czy aktywne spędzanie czasu, więc sporo wolnych chwil z pewnością spędzamy w internecie. Osoby mające ograniczony transfer mogą się jednak tym faktem niepokoić – nikt nie chce być chyba teraz odcięty od rodziny, przyjaciół czy źródeł informacji. Na całe szczęście operatorzy to rozumieją i postanowili nas wspierać. Tym razem przyszła pora na Plusa, który oferuje 10 GB internetu dla wszystkich swoich klientów.

10 GB internetu za darmo dla klientów sieci Plus/Plush. Jak odebrać pakiet?

GDC 2020 online

Plus w ramach akcji #zostanwdomu postanowił udostępnić 10 GB internetu za darmo. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci korzystający z ofert na kartę, MIX i abonamentowych, jak również wszyscy użytkownicy Plusha na kartę i ofert abonamentowych. Skorzystanie z promocji możliwe jest na dwa sposoby:

  1. W ofertach Plus Abonament, Plus Internet, PLUSH ABO i PLUSH Internet należy wysłać bezpłatny SMS o treści 10GB pod numer 80123.
  2. W ofertach Plus na kartę, Plus MIX i Plush na kartę wystarczy w aplikacji Telefon wpisać kod *136*11*010# i wybrać przycisk „Zadzwoń”.

Czytaj także: Top 5 rzeczy, których mogłeś nie wiedzieć o Google.

Darmowy pakiet danych aktywować można od 27 marca aż do końca kwietnia tego roku. W przypadku ofert na kartę jest on ważny 30 dni, a dla ofert abonamentowych do końca pełnego okresu rozliczeniowego. Warto również wiedzieć, że operator przygotował dodatkowe pakiety danych (20 GB) w atrakcyjnej cenie 10 zł. O szczegółach tej akcji możecie przeczytać na jego oficjalnej stronie.

Źródło: Plus

Sprawdź najnowsze wpisy