Eliminacje do mistrzostw Euro 2020 już za nami. Nawet jeśli tak jak ja nie jesteście fanami piłki nożnej, to okres ten był ciekawy, chociażby ze względu na promocje organizowane przez sieć Orange. Operator z pomarańczowym logo w tym czasie rozdał wiele bezpłatnych pakietów danych dla klientów. Dzisiaj przyszła pora na największy do tej pory – za darmo możecie otrzymać aż 18 GB internetu!

Orange – darmowe 18 GB internetu za sukces w eliminacjach. Jak aktywować pakiet?

orange 18 gb za darmo

Jeśli jesteście klientami sieci Orange i chcecie aktywować bezpłatny pakiet danych, to jest to bardzo proste – wystarczy, że wyślecie SMS-a o treści BRAWOPL pod numer 233. Koszt wiadomości jest zgodny z taryfą operatora, jednak nie zapłacicie za nią więcej niż 20 groszy. Oferta ważna jest do północy 20 listopada 2019 roku. Promocyjny internet ważny jest przez 3 dni od momentu aktywacji i wykorzystywany jest przed innymi pakietami danych. 

Zobacz też: Samsung proponuje wynajem smartfonów. Czy od teraz nic nie będzie już na własność?

Opisywana w tym artykule oferta dostępna jest w ofercie na abonament i na kartę. Skorzystajcie z niej, póki jest to możliwe!

Źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.