Oppo A91 do wygrania w Orange

Ogromny pakiet danych od Orange za darmo. Jak odebrać 18 GB internetu?

Promocje

Eliminacje do mistrzostw Euro 2020 już za nami. Nawet jeśli tak jak ja nie jesteście fanami piłki nożnej, to okres ten był ciekawy, chociażby ze względu na promocje organizowane przez sieć Orange. Operator z pomarańczowym logo w tym czasie rozdał wiele bezpłatnych pakietów danych dla klientów. Dzisiaj przyszła pora na największy do tej pory – za darmo możecie otrzymać aż 18 GB internetu!

Orange – darmowe 18 GB internetu za sukces w eliminacjach. Jak aktywować pakiet?

orange 18 gb za darmo

Jeśli jesteście klientami sieci Orange i chcecie aktywować bezpłatny pakiet danych, to jest to bardzo proste – wystarczy, że wyślecie SMS-a o treści BRAWOPL pod numer 233. Koszt wiadomości jest zgodny z taryfą operatora, jednak nie zapłacicie za nią więcej niż 20 groszy. Oferta ważna jest do północy 20 listopada 2019 roku. Promocyjny internet ważny jest przez 3 dni od momentu aktywacji i wykorzystywany jest przed innymi pakietami danych. 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Samsung proponuje wynajem smartfonów. Czy od teraz nic nie będzie już na własność?

Opisywana w tym artykule oferta dostępna jest w ofercie na abonament i na kartę. Skorzystajcie z niej, póki jest to możliwe!

Źródło: Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x