Orange sieć

Darmowy pakiet 4 GB od Orange za puchar Francji!

1 minuta czytania
Komentarze

To już koniec mundialu! Francja zwyciężyła strzelając 4 bramki Chorwacji, za co Orange przyznał ostatni już w tej promocji pakiet 4 GB.

Jak skorzystać z darmowej paczki internetu?

Aby odebrać pakiet należy wysłać SMS-a o treści „PUCHAR” pod numer 233. Koszt wiadomości to 20 groszy, może być darmowa jeśli posiadamy dodatkowy pakiet z SMS-ami. Internet możemy aktywować w ciągu 24 godzin od czasu publikacji informacji przez Orange, czyli do 19:13 w poniedziałek 16 lipca (dziś).  Jeśli skorzystaliście z poprzedniego pakietu 2 GB za zwycięstwo Belgii, to środki zsumują się a czas ważności zostanie wydłużony do 3 dni. Razem daje to 6 GB. Po aktywacji mamy 3 dni na wykorzystanie go, niewykorzystane środki przepadają. Oczywiście pakietu nie możemy wykorzystać w roamingu. Promocja dotyczy zarówno ofert abonamentowych, jak i na kartę.

Zobacz też: Folx kończy działalność, szybko przenoście numery!

To już niestety koniec promocji, dzisiejszy pakiet jest ostatnim. Następna tego typu okazja przytrafi się dopiero za 2 lata podczas Euro 2020. Warto wspomnieć, że 17 i 18 sierpnia będzie można aktywować darmowy pakiet 10 GB.

Regulamin promocji

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Motyw