Orange sieć

Darmowy internet w Orange – do odebrania 3 pakiety po 10 GB

Newsy

Orange znany jest z tego, że bardzo często rozdaje darmowe pakiety internetu. Wielokrotnie pisaliśmy o pakietach z okazji wygranych przez polską reprezentację piłki nożnej meczy, dziś znalazł się kolejny powód.

Z jakiej okazji?

Orange Warsaw Festival

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Orange w najbliższym czasie organizuje 3 festiwale. W czasie ich trwania każdy będzie mógł aktywować darmowy pakiet 10 GB. Omawiane wydarzenia to:

  • Orange Warsaw Festival – 1 i 2 czerwiec
  • Open’er Festival Powered by Orange – od 4 do 7 lipca
  • Kraków Live Festival – 17 i 18 sierpień

Aby aktywować pakiet należy w podanych dniach wysłać SMS o treści FESTIWAL pod numer 80830. Na każdy festiwal przysługuje 1 pakiet.

Zobacz też: Orange i T-mobile zmieniają zasady współpracy, koniec wspólnych częstotliwości

Szczegóły ofert

Omawiane pakiety są ważne przez 7 dni, niewykorzystany transfer oczywiście przepada. Mogą aktywować je wszyscy klienci Orange, zarówno biznesowi jak i indywidualni. Dane są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed innymi środkami, jednak nie możemy skorzystać z nich za granicą. Na dzień dzisiejszy Orange nie przedstawił regulaminu promocji.

Źródło: Biuro Prasowe Orange






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x