Orange sieć

2 GB od Orange za dwie bramki strzelone przez Belgię

Promocje

Mundial zbliża się do końca, właśnie mamy za sobą mecz o trzecie miejsce. Wygrała go Belgia strzelając dwie bramki, a więc oznacza to darmowe 2 GB od Orange. Warto tu coś zaznaczyć – to już przedostatni pakiet w ramach tej akcji.

Jak skorzystać z darmowej paczki internetu?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Aby odebrać pakiet należy wysłać SMS-a o treści „PODIUM” pod numer 233. Koszt wiadomości to 20 groszy, może być darmowa jeśli posiadamy dodatkowy pakiet z SMS-ami. Internet możemy aktywować w ciągu 24 godzin od czasu publikacji informacji przez Orange, czyli do 18:29 w niedzielę 15 lipca (dziś).  Po aktywacji mamy 3 dni na wykorzystanie go, niewykorzystane środki przepadają. Oczywiście pakietu nie możemy wykorzystać w roamingu. Promocja dotyczy zarówno ofert abonamentowych, jak i na kartę.

Zobacz też: Folx kończy działalność, szybko przenoście numery!

Przy okazji tego meczu trzeba o czymś wspomnieć. Pewien belgijski sklep ogłosił promocję, w ramach której miał zwrócić pieniądze za telewizory kupione w określonym przedziale czasowym pod warunkiem, że Belgowie strzelą podczas mundialu 15 bramek. Tymczasem obecnie mają ich na koncie 16. Bardzo kibicowałem takiemu wynikowi, liczę na to, że ktoś jeszcze raz zastanowi się zanim ogłosi taką promocję.

Regulamin promocji

Źródło: Biuro Prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x