2 GB od Orange za dwie bramki strzelone przez Belgię

Adrian Celej Promocje 2018-07-15

Mundial zbliża się do końca, właśnie mamy za sobą mecz o trzecie miejsce. Wygrała go Belgia strzelając dwie bramki, a więc oznacza to darmowe 2 GB od Orange. Warto tu coś zaznaczyć – to już przedostatni pakiet w ramach tej akcji.

Jak skorzystać z darmowej paczki internetu?

Aby odebrać pakiet należy wysłać SMS-a o treści „PODIUM” pod numer 233. Koszt wiadomości to 20 groszy, może być darmowa jeśli posiadamy dodatkowy pakiet z SMS-ami. Internet możemy aktywować w ciągu 24 godzin od czasu publikacji informacji przez Orange, czyli do 18:29 w niedzielę 15 lipca (dziś).  Po aktywacji mamy 3 dni na wykorzystanie go, niewykorzystane środki przepadają. Oczywiście pakietu nie możemy wykorzystać w roamingu. Promocja dotyczy zarówno ofert abonamentowych, jak i na kartę.

Zobacz też: Folx kończy działalność, szybko przenoście numery!

Przy okazji tego meczu trzeba o czymś wspomnieć. Pewien belgijski sklep ogłosił promocję, w ramach której miał zwrócić pieniądze za telewizory kupione w określonym przedziale czasowym pod warunkiem, że Belgowie strzelą podczas mundialu 15 bramek. Tymczasem obecnie mają ich na koncie 16. Bardzo kibicowałem takiemu wynikowi, liczę na to, że ktoś jeszcze raz zastanowi się zanim ogłosi taką promocję.

Regulamin promocji

Źródło: Biuro Prasowe Orange • mindla

  Ciekawe jak się teraz czyją abonenci sieci Plus.
  Właściciel opływa w luksusy a nie dał swoim abonentom ani megabajta internetu
  za darmo.
  Orange spisało się doskonale absolutny top, t mobile też coś dało, Play dał na wakacje darmowy
  internet a co dał Plus.
  Może jednak przeoczyłem jakąś ważna informację na ten temat, to mnie poprawcie.

 • Łukasz Florkowski

  Wyślijcie SMS o treści PUCHAR na numer 233 (opłata za SMS zgodna z cennikiem planu taryfowego, max 0,20 zł) dodatkowe 4GBx