ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

T-mobile rozdaje internet – do odebrania za darmo 10 lub 20 GB

Autor: Adrian Celej Kategoria: Promocje

Niedawno informowaliśmy o tym, że Plus z okazji 20 rocznicy wprowadzenia oferty na kartę przygotował promocję dla swoich abonentów. Dziś podobną promocję przygotował T-mobile. Jest ona jednak bardziej bezpośrednia i nie dotyczy tylko użytkowników ofert na kartę.

7 lat działalności w Polsce

Dokładnie 7 lat temu z polskiego rynku znikła znana wszystkim Era i zastąpił ją T-mobile. To jednocześnie 7 rocznica działalności tej marki na polskim rynku i z tej okazji operator przygotował promocję. Każdy użytkownik oferty abonamentowej może odebrać darmowy pakiet 10 GB, wystarczy wysłać SMS o treści TAK pod numer 80163. Paczka zostanie przyznana do końca cyklu rozliczeniowego i na cały następny. Pakiet możemy także aktywować w ofercie Frii w MIX, jednak tam musimy wykorzystać go w ciągu 30 dni.

To jednak nie wszystko, T-mobile przecenił z tej okazji 7 telefonów. W ten sposób możemy kupić np. Huaweia P20 taniej o prawie 600 zł i iPhone’a 8 64 GB przecenionego o 830 zł. Oczywiście mówimy o abonamencie, nie wolnej sprzedaży. Pełną listę znajdziecie w informacji prasowej.

Zobacz też: T-mobile wprowadza opłaty za roaming – tak to powinno wyglądać

20 lat oferty na kartę

To nie jedyne święto różowego operatora. 20 lat temu pod skrzydłami sieci Era wystartowała oferta na kartę Tak Tak. Era nie była pierwsza, uprzedził ją Plus, jednak to nadal data warta odnotowania – do dziś istnieje kilkutysięczna grupa klientów, którzy w czerwcu 1998 roku aktywowali starter Tak Taka i są wierni jednej sieci. Wspomniany wcześniej prezent w postaci pakietu 20 GB mogą jednak odebrać wszyscy abonenci oferty na kartę, nie tylko ci z dużym stażem. Wystarczy wysłać SMS o treści TAK pod numer 80401. Pakiet jest ważny przez 30 dni, dodatkowe środki będą wykorzystywane w pierwszej kolejności przed innymi pakietami. Warto się pośpieszyć – na aktywacje pakietu mamy czas do 11 czerwca. Stan pozostałych środków możemy sprawdzić kodem *103*22#.

Zobacz też: Orange i T-mobile zmieniają zasady współpracy, koniec wspólnych częstotliwości

T-mobile zrobił to lepiej

Gdy Plus wprowadzał swoją promocję na 20-lecie oferty na kartę pochwaliłem zaproponowane rozwiązanie w postaci podwojenia doładowania. Muszę jednak stwierdzić, że T-mobile zrobił to lepiej. Powód jest oczywisty – z przedstawionego rozwiązania mogą skorzystać wszyscy i zapewne skorzystają prawie wszyscy. Nie trzeba doładowywać konta, nie trzeba robić nic poza wysłaniem darmowego SMS-a. Owszem, zapewne znajdą się tacy, którzy mają do wykorzystania dziesiątki gigabajtów i dodatkowy pakiet nie jest im do niczego potrzebny. Niestety, nie da się dogodzić wszystkim, trzeba próbować dogodzić większości.

Sprawdź najnowsze wpisy