Plus przygotował bonus za doładowanie z okazji 20-lecia oferty na kartę

Newsy

Plus postanowił uczci 20-lecie swojej oferty na kartę. Z tej okazji możecie podwoić wartość doładowania, jednak najpierw konieczne jest spełnienie kilku warunków.

Co zrobić aby skorzystać z promocji?

Aby podwoić doładowanie należy spełnić następujące warunki:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • Doładowanie musi zostać zrealizowane 4 czerwca, tylko ten dzień jest objęty promocją
  • Doładowanie musi zostać zrealizowane z poziomu strony internetowej plusa, strony banku (pełna lista tutaj) lub aplikacji mPotwór
  • Promocją objęte są doładowania od 30 do 99 zł
  • Nie można korzystać z oferty MIX, promocja jej nie dotyczy

Poza tym podwojenie doładowania nie ma wpływu na ważność środków na koncie. Bonus aktywowany jest automatycznie, nie ma potrzeby zgłaszania doładowania lub wysyłania dodatkowych SMS-ów.

Czy to mało?

Jakby nie patrzeć, dla Plusa jest to bardzo ważne wydarzenie. Czy przygotowana promocja pasuje do tej sytuacji? Mogłoby się wydawać, że podwojenie doładowania to niezbyt atrakcyjna oferta, jednak w ten sposób możemy zyskać do 99 złotych. Tyle za nic w przypadku ofert na kartę to coś wartego uwagi.

Źródło: Biuro Prasowe Plus


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x