Usługi do organizowania zbiórek

Potrzebujesz pieniędzy? Usługi do organizowania zbiórek, z którymi się uda

Kamil Żółkiewicz Kamil Żółkiewicz Porady

W życiu dochodzi do różnych sytuacji. Czasami jest to pozytywny akcent taki jak pomysł na niecodzienny biznes. Jednak możesz być również w potrzebie — środki na leczenie rzadkiej choroby. Życie niestety nie wybiera, a czasami niezależnie od tego, jak dobrą pensję posiadasz w swojej pracy i tak nie będzie to wystarczająco i stanie się zaledwie kroplą w morzu. Usługi do organizowania zbiórek pomogą Ci pozyskać potrzebne środki. Jest wiele sposobów, aby znaleźć źródło, które pozwoli dojść do celu — gdzie bardzo często największym problemem są pieniądze. Są możliwości obejścia finansowej barykady na Twojej drodze. 

Zrzutka — najpopularniejsze miejsce do organizowania zbiórek

Jeśli chcesz zebrać pieniądze, na pewno pierwszą myślą jest właśnie Zrzutka. Jest to jeden z najbardziej znanych serwisów internetowych, gdzie można uzbierać całkiem ładną sumę. To oczywiście miejsce, którego nie należy ignorować między innymi ze względu na jego popularność oraz rozpoznawalność. Dzięki temu osoba, która jest zainteresowana wsparciem danego projektu, będzie na pewno czuła się zdecydowanie pewniej, wpłacając przez Zrzutkę niż przez mało znaną stronę, która mogłaby budzić obawy. Dlatego wybierając popularne serwisy do organizowania zbiórek pieniędzy, masz pewność uzbierania większej kwoty. Ludzie nie będą się bali wpłacać. Zazwyczaj strach pojawia się wtedy, kiedy w ich oczach ukazuje się podejrzana strona. Dlatego wybór Zrzutki jest gwarancją powodzenia i dużego zainteresowania osób wpłacających. 

Zobacz Zrzutka.pl

PayPal — znana aplikacja finansowa

To świetnie znana usługa finansowa. Pozwala na prowadzenie konta, na którym gromadzisz swoje środki i dokonujesz płatności. PayPal jest znany przede wszystkim dla osób robiących zakupy na różnych serwisach internetowych oraz dokonujących płatności w różnych walutach. PayPal zdobył serca tych, którzy rozliczają się z osobami z zagranicy. Dowolność prowadzenia zbiórki to jedna z wielu cech. Dzięki temu możesz spokojnie zbierać pieniądze na, co tylko chcesz. Może to być podróż życia lub organizacja pomocy dla potrzebujących. 

Pobierz PayPal z Google Play! 

Zobacz także: PayPal pracuje nad funkcją wypłaty w kryptowalutach

Patronite — dobrze znane z YouTube

Usługa znana na pewno najbardziej za sprawą YouTube. Wielu twórców korzysta z dobrodziejstwa Patronite. Dzięki temu zbierają środki na dalszy rozwój swojej działalności. Dzięki temu możesz zdobywać swoich patronów, którzy wspomogą Cię finansowo w staraniach. W ten sposób artyści mogą pozyskać comiesięczne finansowanie. To pozwoli na uzyskanie niezależności finansowej. Złapiesz wiatr w żagle i zachcesz jeszcze bardziej rozwijać swoją działalność, kiedy zobaczysz docenienie ze strony swoich odbiorców. Zastanawiasz się na pewno, co z tego wszystkiego mają Patroni? Autorzy odwdzięczają się, przygotowując specjalne prezenty. Na profilach patronite.pl można sprawdzić, jakie nagrody zostały dla Ciebie przygotowane. 

Zobacz Patronite.pl

Zobacz także: YouTube zamienia się w Patronite – twórcy będą mogli więcej zarabiać

Zbieram.pl — wygodne i pewne rozwiązanie dla potrzebujących pieniędzy

Ta strona charakteryzuje się przede wszystkim prostym działaniem. Już w pierwszych chwilach użytkowania możesz się o tym przekonać. Bardzo łatwo można zorganizować zbiórkę. Wystarczy jedynie wpisać cel i podać kwotę, która jest Twoim celem. Strona nie stosuje zasady „wszystko albo nic”. To oznacza, że nie musisz się niczym martwić. Jeśli Twoja zbiórka nie zrealizuje założonego celu, wtedy pieniądze nie przepadają. Wszystko, co udało się uzbierać, zostanie wypłacone. W jaki sposób zainteresowani mogą Cię wspierać? Możliwości są trzy: płatności BLIK, karta płatnicza lub szybki przelew. 

Zobacz Zbieram.pl

Usługi do organizowania zbiórek mają bardzo duży potencjał. Na pewno za sprawą tego tak bardzo rośnie ich pozycja na rynku. Konkurencja nie śpi. Powstają kolejne usługi, które pozwalają na organizowanie zbiórek pieniędzy. Przykładem jest PayPal, który nie jest typowym serwisem jak przykładowo Zbieram.pl. Dlatego można spodziewać się kolejnych aplikacji finansowych, które w niedalekim czasie będą udostępniać opcję zbierania pieniędzy. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Artur Łuczka z Pixabay

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy