Wielka impreza dla fanów Samsunga przy okazji premiery S IV?

Newsy

14 marca Samsung w Nowym Jorku ma oczarować świat swoim nowym flagowcem – Galaxy S IV. Na konferencję prasową wstęp będą mieli tylko dziennikarze, więc Koreańczycy podjęli decyzję, że wydarzenie będzie transmitowane na żywo za pomocą Youtube’a.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jednak to chyba nie wszystko co koreański producent przygotował dla fanów. Na ich oficjalnym Twitterze opublikowano dziś zdjęcie, na którym zapraszają wszystkich „gotowych na premierę następnego Galaxy” na Times Square. Prawdopodobnie Koreańczycy na najbardziej znanej ulicy Manhattanu wystawią stoisko demonstracyjne, gdzie każdy chętny będzie mógł ujrzeć następce najlepszego telefonu 2012 roku na własne oczy, a być może i go dotknąć.

Samsung więc musi szykować coś na prawdę ciekawego, jeśli planuje imprezę z aż takim rozmachem. Jak Wam się podoba ich pomysł?

źródło: pocketnow.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x