GoClever prezentuje nowe tablety oznaczone jako M723G oraz M813G

Krzysztof Czerwiec Krzysztof Czerwiec Newsy

Rodzimy producent rozszerza swoją ofertę o dwa nowe tablety o przekątnych 7″ i 8″.  Sprzęt ma przyciągnąć klientów dobrymi podzespołami i atrakcyjną ceną.

Pierwszym zapowiedzianym urządzeniem jest M723G. Będzie on wyposażony w 7-calowy panoramiczny ekran o rozdzielczości 1024×600 pikseli, wykonany w technologii IPS. Sercem tabletu ma być dwurdzeniowy MediaTek 1,2 GHz, wspomagany przez „wydajny układ graficzny”, 1 GB RAM, 8 GB wbudowanej pamięci, slot microSD oraz kamerę przednią i tylny aparat. Zasilaniem ma zająć się bateria o pojemności 3300 mAh. Nie zabraknie także wsparcia dla najpopularniejszych technologii jak WiFi, BT oraz GPS. Ponadto sprzęt będzie miał wbudowany modem 3G w opcji Dual Sim. Wraz z tabletem dostaniemy ładowarkę, zestaw akcesoriów samochodowych i opcjonalnie kabel USB. Jego cena ma wynosić 549 zł.

TAB M813G zaoferuje nam w większości te same parametry co jego mniejszy brat. Różni się on zastosowanym ekranem, gdyż na na pokładzie M813G znajdziemy 8-calowy ekran 1024×768 o proporcji 4:3. Sprzęt będzie obsługiwał tylko jedną kartę SIM, a jego pamięć wbudowana została ograniczona do 4GB. Jednak w ramach rekompensaty zastosowano większy akumulator – 4200 mAh. Do zestawu producent dorzuci ładowarkę oraz kabel USB. Na sklepowych półkach pojawi się w cenie 699 zł.

Oba tablety będą działały pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean i będą objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Urządzenia już niebawem pojawią się w sklepach, a w niedługim czasie także i ich recenzja na naszym portalu.

źródło: inf. prasowa GoClever

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy