Huawei Mate 10 Pro na grafikach! Bezramkowy i wielokolorowy, ale czy ładny?

Newsy

W środę swoją premierę będą miały nowe Pixele. Jednak w tym miesiącu ujrzymy jeszcze kilka topowych modeli od Huawei. Seria Mate 10 zapowiadana jest jako coś innego niż smartfon, co oczywiście ma związek z zastosowaniem nowoczesnego układu scalonego, który stawia na sztuczną inteligencję. Najprawdopodobniej ujrzymy trzy urządzenia, ale nie wyklucza się dodatkowej odmiany, która będzie dedykowana osobom z najgrubszymi portfelami. Tym sposobem czekamy na bazowego Mate’a 10 oraz odmiany z dopiskami Pro oraz Lite. Tą ekskluzywną wersją może być telefon chwalący się dopiskiem „Porsche Design”.

O nadchodzących modelach wiele już wiemy i jeśli ominął Was jakiś szczegół na ich temat to wszystkie zaległości nadrobicie otwierając następujący link: Klik! Tymczasem przyjrzyjmy się grafice prasowej, którą ujawnił Evan Blass.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Widzimy na niej najlepszą odmianę nadchodzących smartfonów, czyli Huawei Mate 10 Pro. Chińczycy postawią na jak najmniejsze ramki wokół wyświetlacza, który najprawdopodobniej zostanie wykonany w technologii OLED. Z tyłu zawitają dwa moduły aparatu, sygnowane logiem Leica.

Konferencja Huawei zapowiedziana jest na 18 października, więc za nieco ponad dwa tygodnie już wszystko będziemy wiedzieli. Niewątpliwie Chińczycy chcą pokazać coś odmiennego. Miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie żadnych problemów z pamięciami.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x