Znalezienie na rynku kompaktowego smartfonu nie jest łatwe. Producenci zakładają, że poszukujemy coraz większych urządzeń, a za minimum uznawane jest 5 cali. Są jednak pewne wyjątki. Jednym z nich jest Jelly Pro 4G, czyli najbardziej kompaktowy smartfon dostępny na rynku.

Reklamowany jako najmniejszy na świecie telefon z Androidem 7 może przypodobać się fanom miniaturowych rozmiarów. Przekątna wyświetlacza w tym urządzeniu wynosi 2,45 cala. Wykonany jest w technologii TFT LCD, a jego rozdzielczość to 432 x 240 pikseli. Jelly Pro 4G napędza czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,1 GHz wspierany przez 2 GB RAM. Pamięć użytkownika wynosi 16 GB. Smartfon oferuje także 8-megapikselowy aparat główny oraz 2-megapikselową kamerkę selfie.

Co więcej, obsługa Dual SIM, LTE, Android 7 oraz akumulator 950 mAh. Wymiary Jelly Pro 4G to 92,3 x 43 x 13,3 mm.

Urządzenie trafiło właśnie do sprzedaży. Wycenione zostało na 125 dolarów i można je zakupić na oficjalnej stronie producenta. Znajdą się odważni na 2,5-calowy smartfon?

źródło: Unihertz

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.