Alien vs Predator jeszcze w tym miesiącu!

Mateusz Gadzina Aplikacje 2013-02-23

Koniec lutego będzie bardzo gorący dla wszystkich graczy. Kilka tytułów właśnie na ostatni dzień tego miesiąca wyznaczyło sobie datę premiery – dzisiaj dowiedzieliśmy się, że do grupy tej dołączy Alien vs Predator: Evolution. Co na kilka dni przed debiutem w Google Play wiemy o tej grze?

Otóż na sam początek trochę rozczarowująca informacja – nie będziemy mogli się wcielić w rolę człowieka. Grywalnymi postaciami będą oba tytułowe stwory – sami zdecydujemy, czy chcemy wyrywać kręgosłupy jako Predator czy też siać postrach jako Obcy. Każda z tych postaci będzie dysponować unikalnymi umiejętnościami, jedno zostanie natomiast wspólne – widok krwi i latających szczątków.

YouTube Preview Image

A oto co przygotowali dla nas twórcy Alien vs Predator: Evolution:

  • Kampanię, która ma przyciągnąć i zachęcić graczy do zgłębienia świata AvP:E
  • 5 unikatowych scenerii w których do przejścia będziemy mieć w sumie 24 poziomy
  • Możliwość spersonalizowania swojej „maszynki do zabijania” dzięki ulepszaniu swojej postaci i rozwijaniu już nabytych umiejętności
  • Zaawansowaną grafikę dzięki wykorzystaniu silnika Unity

Premiera, jak już wcześniej wspomniałem, będzie miała miejsce 28 lutego – jednocześnie na iOS i Androida!

Do tej pory miałem przyjemność pograć i obejrzeć kilka produkcji spod szyldu Alien vs Predator i nie ukrywam, że jestem ciekawy jak wypadnie mobilna wersja tego tytułu. A jakie było wasze pierwsze spotkanie z AvP – lubicie w ogóle gry w tym klimacie?

źródło: droidgamers.com 

x