Sony wciąż nudzi tym samym designem, zobaczcie rendery Xperii XZ1

Newsy

Sony to firma, której dział mobilny przez pewien czas wpadł w tarapaty finansowe, podobnie jak LG i HTC. Jednak ostatnie kwartały to już wyniki na plusie. Spółka skutecznie zmniejszyła koszty działalności, a Xperie sprzedają się w liczbie ponad 3 mln egzemplarzy kwartalnie. Najwyraźniej niewielki zysk generowany przez przedsiębiorstwo odpowiada władzom. Sony bowiem podąża znaną sobie i utartą drogą serwując nam od kilku lat praktycznie ten sam design. W „opakowaniu” dostajemy jedynie nieco lepsze parametry, jak np. liczba RAM czy procesor. Na próżno szukać tutaj prób zaskoczenia klienta efektem WOW, jak robi to np. HTC ze ściskanymi krawędziami czy Samsung ze skanerem tęczówki oka.

Wczoraj w Internecie pojawiło się wideo, na którym możemy zobaczyć najnowszy flagowiec Sony w pełnej krasie. Na filmie widzimy znaną nam bryłę z poprzednich modeli. Poza ekranem, na przednim panelu znajduje się tradycyjnie dużo niewykorzystanych przestrzeni. Można tam zobaczyć dwa głośniki oraz aparat do selfie. Boczne krawędzie zajmują standardowo: włącznik ze skanerem linii papilarnych, klawisze głośności i przycisk aparatu. W dolnej części urządzenia widać USB-C, a w górnej złącze audio. Tylny panel smartfonu stanowi jednolitą taflę z miejscem na aparat i lampę LED.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jeżeli chodzi o parametry Xperii XZ1 to zobaczymy w niej prawdopodobnie:

  • Procesor Snapdragon 835
  • 5,2-calowy ekran
  • Wodoszczelność
  • Aparat 19 Mpx z tyłu oraz 12 MPx z przodu
  • Androida 8,0

Wymiary urządzenia to 146,8 x 73,4 x 7,6 mm. Smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany na targach IFA w Berlinie na początku września.

źródło: onleaks

Aktualizacja!

Dodatkowo pojawiły się zdjęcia smartfonu

źródło: slashleaks


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x