Wygląd nowych przedstawicieli Moto Z raczej nie powinien nikogo dziwić. Producent zobowiązał się zachować zgodność z Moto Mods, co wymusza użycie konkretnego kształtu bryły. Mimo wszystko najnowsza grafika pochodząca z materiałów prasowych lekko zadziwia.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Jak widać Motorola również w tym modelu zdecydowała się umieścić podwójny aparat. Poza tym widoczna są dwie diody doświetlające zamontowane nad wyświetlaczem. Ekran Moto Z2 Force został wykonany w technologii ShatterShield, dzięki czemu jest całkowicie odporny na stłuczenie. Jego prawdopodobna rozdzielczość to FullHD. Producent ma również wyposażyć urządzenie w modem LTE-A 1GB/s, co oznacza wykorzystanie procesora Snapdragon 835.

Kiedy premiera?

Tego na razie nie wiadomo. Z całą pewnością jest ona coraz bliżej, co podkreślają bardzo szczegółowe wycieki.

 

Źródło: AndroidAuthority
Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.