Tak będzie wyglądać Moto Z2 Force według renderów

Newsy

Wygląd nowych przedstawicieli Moto Z raczej nie powinien nikogo dziwić. Producent zobowiązał się zachować zgodność z Moto Mods, co wymusza użycie konkretnego kształtu bryły. Mimo wszystko najnowsza grafika pochodząca z materiałów prasowych lekko zadziwia.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jak widać Motorola również w tym modelu zdecydowała się umieścić podwójny aparat. Poza tym widoczna są dwie diody doświetlające zamontowane nad wyświetlaczem. Ekran Moto Z2 Force został wykonany w technologii ShatterShield, dzięki czemu jest całkowicie odporny na stłuczenie. Jego prawdopodobna rozdzielczość to FullHD. Producent ma również wyposażyć urządzenie w modem LTE-A 1GB/s, co oznacza wykorzystanie procesora Snapdragon 835.

Kiedy premiera?

Tego na razie nie wiadomo. Z całą pewnością jest ona coraz bliżej, co podkreślają bardzo szczegółowe wycieki.

 

Źródło: AndroidAuthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x