OnePlus 5 coraz bliżej, a wraz z tym coraz więcej informacji na jego temat. Tym razem mamy do czynienia z zrzutem ekranu, który zaznajamia nas z parametrami technicznymi urządzenia.

Tegoroczny flagowiec Chińczyków będzie dorównywać mocnej i obecnej na całym świecie konkurencji. Na pokładzie, zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, znajdzie się Snapdragona 835 oraz 6 GB RAM. Pamięć wewnętrzna wyniesie natomiast 64 GB. 

Fotograficznego pazura pokażą 16-megapikselowy aparat główny oraz pojedyncza matryca selfie również wielkości 16 megapikseli.

Zaskoczyć może 5,5-calowy wyświetlacz AMOLED, którego rozdzielczość wynosi „jedynie” Full HD. Gros producentów zmierza już ku QHD ze względu na rozwój technologii VR. Z drugiej strony niższa rozdzielczość wydłuży czas pracy na jednym ładowaniu, a właśnie tego bardzo często szukają użytkownicy.

źródło: Android Headlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.