Huawei Honor 9 z jeszcze lepszymi aparatami

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-05-12

Honor jest marką, która zdobyła serce użytkowników, a smartfony wywodzące się z tej rodziny nie tylko świetnie wyglądają, ale również kosztuje znacznie mniej niż konkurencyjne flagowce. Następny model zapowiada się znakomicie.

W Internecie pojawiły się informacje na temat zastosowanych aparatów w nadchodzącym Huawei Honor 9. Wygląda na to, że następca zeszłorocznego smartfonu pójdzie o krok dalej i zamiast podwójnego 12-megapikselowego aparatu, producent zdecyduje się na zestaw z mocnego Mate 9. Możemy więc oczekiwać 20-megapikselowej matrycy w połączeniu z drugą 12-megapikselową. Na ten moment jednak nie wiadomo czy aparaty pochodzić będą od Leica, czy Huawei zdecyduje się na innego dostawcę.

Huawei Honor 9 może się pojawić na rynku już w czerwcu.

źródło: Gizmochina • Filodendron

  Na ten moment jednak nie wiadomo czy aparaty pochodzić będą od Leica, czy Huawei zdecyduje się na innego dostawcę.

  A kiedy niby pochodziły od Leica? Co to za brednie? Od kiedy to jakieś logo nadrukowane na obudowie świadczy bezsprzecznie o tym, że sprzęt jest tej marki? O umowach handlowych Pan nie słyszał? Jak redaktor serwisu o nowych technologiach może sugerować takie dyrdymały? W Huawei z logo Leica, nie ma kompletnie nic z tej firmy! Dostawcą modułów aparatów, było chińskie Sunny Optical Technology.

  • marcus1212

   Z tego co wiem to Leica „tylko” ingeruje w soft.

  • Patrollej33

   W P9 tak, w P10 w zasadzie nie wiadomo.

   • Filodendron

    Udowodnij, że w P9 jest moduł aparatu pochodzący od Leiki, a nie tylko logo. Podaj chociaż model tego modułu aparatu i jakiekolwiek informacje, wg których to jest produkt niemieckiej firmy.

    • Łukasz

     To Ty udowodnij, ze jest inaczej. Po co tyle jadu.

     • Paveu

      Ale co on ma udowadniać, skoro powszechnie wiadomo, że Leica dała tylko logo i trochę softa?

     • stark2991

      Akurat on ma rację w tej dyskusji

     • Łukasz

      Nie uważam inaczej, jednak nie wiem po co tyle złości w ludziach.

    • Patrollej33

     Nie zrozumiałeś mnie. Pisząc „tak”, chodziło mi o to, że P9 ma właśnie matryce i obiektywy od Sunny Optical – a w P10 właściwie nie wiadomo, kto je dostarcza 😉