iPhone 6 32 GB w Polsce. Ile kosztuje?

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-05-09

iPhone 6 zadebiutował na rynku w trzecim kwartale 2014 roku. Wersja 32 GB jest jednak dość świeża i po Tajwanie, Chinach oraz m. in. Włoszech i Niemczech trafia do Polski. Ile kosztuje iPhone 6 w Polsce i czy warto się nim dalej interesować?

Smartfonu nie kupimy bezpośrednio u Apple, lecz możemy to zrobić za pośrednictwem sklepu internetowego. Na przykład w x-kom iPhone 6 32 GB został wyceniony na 1899 złotych. Dostępny wyłącznie w kolorystyce Space Grey. Biorąc pod uwagę portfolio Apple, mamy do czynienia z atrakcyjną ceną.

Warto jednak pamiętać, że to trzyletnie już urządzenie jest w tyle za modelem SE, który mimo swojej niepozornej, bo 4-calowej bryły cechuje się znacznie lepszą specyfikacją techniczną.

Różnica cenowa między iPhone 6 a iPhone 6s to około 1000 złotych. Wcześniej wspomniany iPhone SE w cenie 1899 złotych również oferuje 32 GB pamięci. Wybór wydaje się być prosty: iPhone z większym ekranem – iPhone 6, iPhone z lepszą specyfikacją – iPhone SE.

źródło: x-kom • Darko

  Pytanie: na co komu ceny Iphone na portalu związanym z Androidem. Faceplam

 • marcus1212

  W tej kwocie można dostać zeszłorocznego flagowca z androidem bijącego podany sprzęt od Jabłka na każdym polu. Rodzi się pytanie: po co? Chyba niewielu się skusi.

  • Pawlis123

   Tylko że tego 3 letniego telefonu używa się lepiej niż większości zeszłorocznych flagowców. Koleżanka używa 6 i nawet Samsung S7 nie jest wiele lepszy.

   • MajkeL MajkeL

    Mam na codzień porównanie huaweia p9 z iphonem 6 i powiem tak: jeśli chodzi o płynność działania to rzeczywiście iphone działa bardzo dobrze i nie można mu wiele zarzucić, na huaweiu sporadycznie ale jednak jakieś tam przycinki się pojawiają. Z drugiej jednak strony szybkość wykonywania czynności jest miażdżąco lepsza na huawei mimo pojawiających się sporadycznie przycinek, iphone pod tym względem szału nie robi, gdyż aplikacje wczytują się wolno jak na dzisiejsze czasy. Pod względem aparatów iphone 6 niestety odpada w przedbiegach porównując go do zeszłorocznych flagowców, nawet do najtańszego jakim jest P9. Zwłaszcza przedni aparat kuleje w iphonie, chociażby przez niską rozdzielczość.

    • kaliente

     Wlacz bylejaki speedtest na youtube, iPhone króluje w szybkosci otwierania aplikacji, nie tylko w płynności.

     • MajkeL MajkeL

      Iphone moze i tak ale jesli juz to 7 ew. 6s a nie iphone 6 ktory wcale juz nie jest taki szybki

   • stark2991

    Samsung nie jest wyznacznikiem działania Androida, co najwyżej jego możliwości.

   • Adrian Kijek

    Zona ma iphona 6 64gb ktory nadal smiga az milo. Mielismy teraz wziasc dla niej 7-ke ( przedluzenie umowy ) ale zostaje przy tym tylko ja wzialem 7-ke bo moja 6 miala tylko 16gb