LG G6 Mini w drodze? Ma ogromne szanse na sukces

mm Łukasz Pająk Newsy 2017-04-29

Samsung oferuje swoje flagowe modele w dwóch rozmiarach. Również Apple tak robi, aczkolwiek Amerykanie też nieco mieszają w specyfikacji. Nie tak bardzo jak miało to miejsce kilka lat temu w przypadku wersji „Mini” urządzeń z Androidem, ale jednak różnice są na korzyść „Plusa”. Pojawiały się już plotki, że lider mobilnego rynku może wydać Galaxy S8 Mini, ale póki co nic więcej nie wiemy.

W takim razie może LG wyda G6 w mniejszej obudowie? Jak możemy wyczytać na portalu ze źródła, tajemniczy dokument od zaufanej osoby – tak, wiem jak to brzmi – potwierdza, że Koreańczycy pracują nad G6 Mini. Oczywiście niekoniecznie pod taką nazwą, ale znakiem rozpoznawczym tego urządzenia ma być 5,4-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9 zajmujący 80% frontowej powierzchni. Nie ukrywam, że LG ciekawie by postąpiło, gdyby tym razem postawiło na Snapdragona 835, aczkolwiek nie liczyłbym na to. Mimo wszystko G6 Mini mogłoby namieszać na rynku.

Jednak ja mam swoją małą teorię na temat tego urządzenia. Nie wiemy nic na temat specyfikacji poza wyświetlaczem, więc źródło być może ma rację, że LG pracuje nad takim modelem, ale może to być chociażby reprezentant serii X, która wyróżnia się właśnie specjalnymi rozwiązaniami. Znajdziemy dwa wyświetlacze, aparaty, potężny akumulator, więc czemu nie zastosować Infinity Display?

źródło: Technobuffalo • teges

  Rozumiem 5″, ale zmniejszać główny model tylko o 0,3″, to bezsens.

 • Adam Szostek

  Co za czasy, 5.4″ jako mini…

 • maxprzemo

  Podejrzewam że będzie jak zawsze, czyli tak jak LG robiło w przeszłości że będzie to „kastrat” mający na celu podszywanie się pod wersję dorosłą G6 a w środku będzie tandeta nie mająca nic wspólnego z oryginałem. Miałem LG G2 Mini więc wiem co piszę. Od tego czasu podziękowałem marce LG.

 • misio87

  A ja wciąż czekam na Flex’a 3

 • Łukasz Mitana

  Niech ktoś zrobi wersję mini z parametrami flagowy modeli. Na razie tylko sony i udane modele compact.

  • May Czos

   Ostatni Compact już odbiegał od flagowców.