Samsung wiele oczekuje od swojego najnowszego flagowca. Producent modelowi Galaxy S8 postawił poprzeczkę całkiem wysoko. Wygląda jednak na to, że problemu z jej osiągnięciem nie będzie.

Koreański producent poinformował, że w swoim rodzimym kraju modele Samsung Galaxy S8 oraz S8+ od momentu wystartowania przedsprzedaży znalazły ponad 700 tysięcy nabywców, dokładnie 728 tysięcy. Popularnością cieszy się wersja wyposażona w 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Koniec składania pre-orderów jest bliski, lecz Samsung liczy, że uda się zdobyć jeszcze prawie 300 tysięcy klientów. Celem jest osiągnięcie 1 miliona zanim smartfony pojawią się na półkach sklepowych.

Już teraz wyniki sprzedażowe są bardzo zadowalające. Samsung Galaxy S8 świetnie radzą sobie też w USA, ale i w Polsce producent zauważył spore zainteresowanie. Trzykrotnie wyższe niż modelem z poprzedniej generacji. Wygląda więc na to, że wysoka cena nie jest tak odstraszająca, jak mogłoby się wydawać.

źródło: TheInvestor

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.