ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Moto C, C Plus, E4 i Z2 na grafikach – jest w czym wybierać

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wielu producentów już odświeżyło swoje portfolio w tym roku. Oczywiście czekamy na premiery od kolejnych firm i jedną z nich jest Lenovo, które jak się okazuje szykuje się do prezentacji wielu modeli. Po zaprezentowaniu Moto G5 i G5 Plus, które zdobywają bardzo pochlebne opinie, przyszła pora na pokazanie nowości z innych półek cenowych – od możliwie najtańszych do flagowej propozycji. Niedawno informowałem Was o smartfonie, który może kosztować tylko 200 złotych, a teraz poznaliśmy nieco więcej szczegółów na temat całego portfolio.

Zacznijmy właśnie od Moto C i C Plus. Specyfikacja ewidentnie nie będzie powalająca zważywszy na cenę, a oto ujawnione grafiki prasowe:

Tak, wcześniej pojawiły się w zdecydowanie lepszej jakości, co też widzicie na początku newsa, więc przejdźmy do Moto E4, która ma zostać ustawiona pomiędzy Moto C, a Moto G:

Najprawdopodobniej będziemy mieć do czynienia z metalową obudową, o czym mogą świadczyć paski antenowe. Grafika ujawnia również czytnik linii papilarnych czy też diodę doświetlającą zdjęcia z przedniego aparatu. Na koniec nie mogło zabraknąć Moto Z2:

Widać, że Lenovo dotrzymuje słowa i Moto Mods najprawdopodobniej będą wstecznie kompatybilne. Nowy kształt czytnika linii papilarnych można zaliczyć na plus, podobnie jak pojawienie się dodatkowej diody doświetlającej nad wyświetlaczem. Oczywiście spodziewajmy się Snapdragona 835 i miejmy nadzieję większego akumulatora. Mimo wszytko Chińczycy już pokazali nie raz, że nie liczy się pojemność, a optymalizacja oprogramowania. W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na konferencję.

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy