Moto C, C Plus, E4 i Z2 na grafikach – jest w czym wybierać

mm Łukasz Pająk Newsy 2017-04-13

Wielu producentów już odświeżyło swoje portfolio w tym roku. Oczywiście czekamy na premiery od kolejnych firm i jedną z nich jest Lenovo, które jak się okazuje szykuje się do prezentacji wielu modeli. Po zaprezentowaniu Moto G5 i G5 Plus, które zdobywają bardzo pochlebne opinie, przyszła pora na pokazanie nowości z innych półek cenowych – od możliwie najtańszych do flagowej propozycji. Niedawno informowałem Was o smartfonie, który może kosztować tylko 200 złotych, a teraz poznaliśmy nieco więcej szczegółów na temat całego portfolio.

Zacznijmy właśnie od Moto C i C Plus. Specyfikacja ewidentnie nie będzie powalająca zważywszy na cenę, a oto ujawnione grafiki prasowe:

Tak, wcześniej pojawiły się w zdecydowanie lepszej jakości, co też widzicie na początku newsa, więc przejdźmy do Moto E4, która ma zostać ustawiona pomiędzy Moto C, a Moto G:

Najprawdopodobniej będziemy mieć do czynienia z metalową obudową, o czym mogą świadczyć paski antenowe. Grafika ujawnia również czytnik linii papilarnych czy też diodę doświetlającą zdjęcia z przedniego aparatu. Na koniec nie mogło zabraknąć Moto Z2:

Widać, że Lenovo dotrzymuje słowa i Moto Mods najprawdopodobniej będą wstecznie kompatybilne. Nowy kształt czytnika linii papilarnych można zaliczyć na plus, podobnie jak pojawienie się dodatkowej diody doświetlającej nad wyświetlaczem. Oczywiście spodziewajmy się Snapdragona 835 i miejmy nadzieję większego akumulatora. Mimo wszytko Chińczycy już pokazali nie raz, że nie liczy się pojemność, a optymalizacja oprogramowania. W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na konferencję.

źródło: GSMArena • Daniel Kurkowski

  Mistrzu dlaczego w Twych artykułach tak często błedy występują? Począwszy od stylistyki a na ortografii kończąc. Przyłóż się troszkę😉 ” a oto ujawnione grafika prasowa” wrr

  • Filodendron

   Jak już zwracasz komuś uwagę nt. pisowni, to racz chociaż pamiętać o interpunkcji.

 • Meretycz

  Wiem, że poza tematem ale na Androida i chyba na iOS wyszedł Planescape: Torment

  • Po świętach siadam do tej kultowej gry 🙂 Remaster jej się przydał, czekałem na niego.

   • Meretycz

    Mi oryginał nie chciał na E10 ruszyć. Znaczy do wyjścia z kostnicy było dobrze a potem wywalało. Swoją drogą jeszcze tylko Fallout 1 i 2 i mogę na długi czas zapomnieć o graniu na PC.

    • Ja z kolei nie mogłem zdzierżyć rozdzielczości i proporcji po latach. Stare Baldury od dawna dało się modować (silnik BG2 <3), ale Tormenta niezbyt. Ponoć coś się zmieniło i ludzie psioczą na Beamdog, że dziś jest już ok, ale już mi się nie chce. Kupowałem milion edycji Baldurów, ID to i teraz nie jest mi szkoda kupić edycji Enhanced, które są dostosowane do nowych komputerów. I tak oto w końcu się doczekałem odświeżonego Tormenta 🙂 Jeszcze liczę na Icewind Dale'a II.