Wielu producentów już odświeżyło swoje portfolio w tym roku. Oczywiście czekamy na premiery od kolejnych firm i jedną z nich jest Lenovo, które jak się okazuje szykuje się do prezentacji wielu modeli. Po zaprezentowaniu Moto G5 i G5 Plus, które zdobywają bardzo pochlebne opinie, przyszła pora na pokazanie nowości z innych półek cenowych – od możliwie najtańszych do flagowej propozycji. Niedawno informowałem Was o smartfonie, który może kosztować tylko 200 złotych, a teraz poznaliśmy nieco więcej szczegółów na temat całego portfolio.

Zacznijmy właśnie od Moto C i C Plus. Specyfikacja ewidentnie nie będzie powalająca zważywszy na cenę, a oto ujawnione grafiki prasowe:

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Tak, wcześniej pojawiły się w zdecydowanie lepszej jakości, co też widzicie na początku newsa, więc przejdźmy do Moto E4, która ma zostać ustawiona pomiędzy Moto C, a Moto G:

Najprawdopodobniej będziemy mieć do czynienia z metalową obudową, o czym mogą świadczyć paski antenowe. Grafika ujawnia również czytnik linii papilarnych czy też diodę doświetlającą zdjęcia z przedniego aparatu. Na koniec nie mogło zabraknąć Moto Z2:

Widać, że Lenovo dotrzymuje słowa i Moto Mods najprawdopodobniej będą wstecznie kompatybilne. Nowy kształt czytnika linii papilarnych można zaliczyć na plus, podobnie jak pojawienie się dodatkowej diody doświetlającej nad wyświetlaczem. Oczywiście spodziewajmy się Snapdragona 835 i miejmy nadzieję większego akumulatora. Mimo wszytko Chińczycy już pokazali nie raz, że nie liczy się pojemność, a optymalizacja oprogramowania. W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na konferencję.

źródło: GSMArena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.