Moto E4/C w drodze – Nougat za około 200 złotych?

Newsy

Motorola nigdy nie miała rozległego portfolio. Jak Google przejęło markę to mieliśmy do czynienia tak naprawdę z dwoma modelami. Lenovo drastycznie zwiększyło wachlarz urządzeń do wyboru, ale mimo wszystko wciąż daleko Chińczykom do wielu czołowych firm. Tym sposobem w drodze jest kolejna propozycja mogąca przypodobać się mieszkańcom krajów rozwijających się lub po prostu osobom szukającym bardzo taniego telefonu.

Moto E4 lub Moto C, bo o niej mowa może lada moment ujrzeć światło dzienne razem z nową generacją Moto Z2. Oczywiście zapewne prezentacja nie odbędzie się równolegle, więc skupmy się na budżetowej propozycji. Nietypowo zacznijmy od ceny, która ma wynosić poniżej 100 dolarów za podstawowy model, a niektórzy twierdzą, że Moto E4/C będzie kosztować 50 dolarów, czyli około 200 złotych. Co w zamian otrzymamy? Oczywiście odpowiednią specyfikację, która ma prezentować się następująco:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • 5-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości 854×480;
  • 4-rdzeniowy układ od MediaTeka;
  • 1 GB RAM;
  • aparaty:
    • przód: 2 MPx;
    • tył: 5 MPx;
  • akumulator o pojemności 2300 mAh;
  • Android Nougat.

Jeśli spodziewaliście się rewelacji to z pewnością się zawiedziecie. Jednak w drodze jest także Moto E4/C Plus różniący się pojemnością akumulatora (4000 mAh) oraz dostępnymi wersjami pamięci operacyjnej: 1, 2, 3, a nawet 4 GB.

Jakby nie patrzeć to właśnie tego typu modele mają największe szanse na sukces i to one w dużej mierze stanowią, kto jest liderem mobilnego rynku. Oczywiście flagowe modele również mają znaczenie.

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x