O składanym smartfonie Samsunga słyszymy już długo. Przewidywana data premiery zmieniała się już wielokrotnie. Producent co prawda pracuje cały czas nad rozwojem technologii i stworzeniem urządzenia, lecz wygląda na to, że nim trafi ono na rynek jeszcze trochę wody w rzece upłynie.

Jak donosi koreański serwis, składany smartfon Samsunga może trafić na półki sklepowe dopiero w 2019 roku. Wciąż trwają testy technologii, która ma się pojawić na rynku. Opóźnienia wynikają również z faktu dopracowywania wyświetlaczy znajdujących się w tegorocznym flagowym modelu, jakim jest zaprezentowany niedawno Galaxy S8.

Patenty są już złożone, technologia opracowywana cały czas. Wcześniejsze plotki mówiły, że składany smartfon pojawi się na rynku już w tym roku, a dokładnie w trzecim kwartale. Niestety Samsung milczał na ten temat podczas Mobile World Congress 2017, również teraz żadne oświadczenie nie zostały złożone. A mamy już kwiecień. Za kilka miesięcy premiera Galaxy Note 8. Nic więc dziwnego, że Koreańczycy chcą skupić się na tegorocznych i bardziej pewnych projektach.

źródło: Androidcommunity

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.