Dziś 1 kwietnia, a to oznacza Prima Aprilis. Dzień, w którym żarty trzymają się każdego i nikt nikomu nie powinien mieć za złe za małego psikusa. Google również pomyślało o swoich użytkownikach i przygotowało niespodziankę. Oto świetny powrót do Pac-Mana!

O co dokładnie chodzi? Gigant z Mountain View postanowił odświeżyć Pac-Mana w Mapach. By w niego zagrać wystarczy, że włączycie Mapy Google w przeglądarce internetowej bądź w aplikacji mobilnej. W pierwszym przypadku na dole pojawi się okienko z napisem „Wrzuć monetę”, w drugim zaś z prawej strony nad określaniem naszego położenia ujrzymy dodatkową ikonę.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Voila! To wszystko. Pozostaje cieszyć się Pac-Manem rozgrywanym na naszych dobrze znanych ulicach. Ja się bawiłem przednio, ale też po prostu uwielbiam tę japońską produkcję w każdej formie. Sprawdźcie sami, jaki wykręcicie najwyższy wynik!

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.