ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Zegar, motyw i zestaw tapet (z animowaną) z Sony Xperii XZs

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Sony być może nie popisało się na tegorocznych targach Mobile World Congress. Flagowy model Xperia XZ Premium być może korzysta ze Snapdragona 835, ale to oznacza jedynie, że jeszcze musimy poczekać na premierę rynkową tego urządzenia. Mimo wszystko świat ujrzał Xperię XZs, czyli „zwykłą” XZ ze zmienionym aparatem pozwalającym nagrywać filmy w ponad 900 klatkach na sekundę. Właśnie tym modelem się zainteresujemy.

Ok, bądźmy precyzyjni – zajmiemy się jego oprogramowaniem, gdyż w Sieci pojawiły się obrazy oprogramowania najnowszych smartfonów od Japończyków (Xperia XZs i Xperia XA1). Udało się z nich wyciągnąć kilka elementów, a wśród nich najnowszą wersję zegara. Plik instalacyjny możecie z następującego linku: Klik!

Pójdźmy dalej. Sam motyw znany z najnowszych modeli dostępny jest na APK Mirror: Klik! Również animowana tapeta została wyciągnięta: Klik!

Na deser zwyczajne tapety. Powyżej możecie podejrzeć jakie są dostępne, a wszystkie pobierzecie z następującego linku: Klik!

Oczywiście nie mogło zabraknąć także dźwięków (Klik!) czy też aplikacji pogody (Klik!). Jeśli któryś z powyższych odnośników nie działa prawidłowo to zajrzyjcie do źródła, gdzie znajdziecie cały temat na XDA-Developers. Wymagania? Dla poszczególnych aplikacji potrzebujecie Androida Nougat oraz smartfona od Sony.

źródło: XDA, Wiktor dzięki za informacje!

Sprawdź najnowsze wpisy