Nowe rendery Xiaomi Mi6 – podwójny aparat na pokładzie

Newsy

Xiaomi dość długo każe nam czekać na zapowiedź tegorocznego flagowca. Rok temu w marcu już dawno znaliśmy wszystkie warianty oraz ceny Xiaomi Mi5. Z następcą nie ma tak łatwo. Przecieki sugerują jednak, że warto poczekać.

Rendery co prawda nie są najwyższej jakości, lecz da się dostrzec istotne szczegóły. Dwie soczewki aparatu. Niestety na ten moment nie możemy powiedzieć nic więcej na temat możliwości fotograficznych chińskiego flagowca.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Plotki podają również różne informacje dotyczące specyfikacji technicznej. Na rynek ma trafić kilka wersji – słabsza z jednostką MediaTek Helio X30 na pokładzie oraz mocniejsza z topowym SoC Qualcomma, czyli Snapdragonem 835.

Prezentacja ma nastąpić 11 kwietnia. Oby to już była ostateczna data.

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x