Nowe rendery Xiaomi Mi6 – podwójny aparat na pokładzie

Newsy

Xiaomi dość długo każe nam czekać na zapowiedź tegorocznego flagowca. Rok temu w marcu już dawno znaliśmy wszystkie warianty oraz ceny Xiaomi Mi5. Z następcą nie ma tak łatwo. Przecieki sugerują jednak, że warto poczekać.

Rendery co prawda nie są najwyższej jakości, lecz da się dostrzec istotne szczegóły. Dwie soczewki aparatu. Niestety na ten moment nie możemy powiedzieć nic więcej na temat możliwości fotograficznych chińskiego flagowca.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Plotki podają również różne informacje dotyczące specyfikacji technicznej. Na rynek ma trafić kilka wersji – słabsza z jednostką MediaTek Helio X30 na pokładzie oraz mocniejsza z topowym SoC Qualcomma, czyli Snapdragonem 835.

Prezentacja ma nastąpić 11 kwietnia. Oby to już była ostateczna data.

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x