Galaxy S8 z 6 GB RAM pojawi się na rynku, ale nie będzie dostępny dla wszystkich

mm Paweł Bilski Newsy 2017-03-17

W styczniu tego roku pojawiły się plotki mówiące, że najnowszy flagowiec Samsunga pojawi się na rynku także w wariancie z 6 GB RAM. Tamte informacje zastrzegały jednak, że takowa wersja dostępna będzie jedynie w Chinach i Korei Południowej. Nowe przecieki nieco korygują styczniowe przesłanki.

Według informacji, które pojawiły się na chińskiej platformie Weibo wynika, że Samsung Galaxy S8 z 6 GB RAM zawita jedynie w Państwie Środka. Tą nowinką podzielił się ze światem Kevin Wong – CEO chińskiego IHS, więc mamy do czynienia z całkiem zaufanym źródłem. Gwoli przypomnienia – międzynarodowa wersja Galaxy S8 zostanie wyposażona w 4 GB RAM.

Wciąż nie jest to informacja potwierdzona przez Samsunga, dlatego też nie wiadomo, czy taki wariant Galaxy S8 na 100 procent się pojawi oraz czy czeka go ekspansja poza Chiny. Wszystkie niejasności wyjaśni premiera, która odbędzie się już 29 marca.

Źródło: gsmarena  • ElGovanni

    Lemingi i tak kupią, to europa tutaj gówno można sprzedać za cene złota, wystarczy ładnie zapakować i powiedzieć, że jest to ok.