Samsung Galaxy S8 z 3D Touch – siła nacisku znana z iPhone’ów

Newsy

Technologia 3D Touch została stworzona przez Apple. Dzięki niej urządzenie jest w stanie rozpoznać siłę nacisku na ekran i odpowiedzieć na to działaniem. W Androidzie podobne rozwiązanie ma symulować dłuższe przytrzymanie ekranu, lecz to tylko ułamek możliwości.

Podążając za najnowszymi raportami, Samsung zamierza podobną technologię zainstalować w Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Jej zakres działania ograniczałby się jednak tylko do paska nawigacyjnego. Producent zrezygnował w tym roku z przycisku fizycznego. 3D Touch dodany do klawiszy dotykowych zwiększy ich możliwości, choć w tym momencie jeszcze nie wiemy jakich funkcji moglibyśmy oczekiwać.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

The Investor podaje również, że dopiero w modelu Galaxy Note 8 Samsung zastosuje tę technologię dla całego ekranu. Teraz dostaniemy jedynie przedsmak pełnych możliwości.

źródło: The Investor


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x