ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Oto tapeta z nadchodzącego smartfona od OnePlus (4, 5, X2?)

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy

Evan Blass niejednokrotnie raczył nas sprawdzającymi się w praktyce przeciekami dotyczącymi nadchodzących flagowców – niezależnie od producenta. Ostatnio głośno jest przede wszystkim o Samsungu Galaxy S8, ale nie zapomniano o innych przyszłych propozycjach od firm produkujących sprzęt mobilny. Tym razem na warsztat wzięto chińskie przedsiębiorstwo OnePlus.

Nie ulega wątpliwości, że w tym roku poznamy kolejnego „zabójcę flagowców”. Spekulacje rosną głównie wokół następcy OnePlus 3T, ale niektórzy skłaniają się w stronę poglądu, że w najbliższym czasie poznamy rzekomo kolejnego smartfona z serii OnePlus X. Pojawiają się także głosy sugerujące, że być może OnePlus zamierza wypuścić czarną wersję OnePlus 3T. Tak czy inaczej, mamy tutaj coś ciekawego dla fanów artystycznych tapet, które są projektowane przez Hampusa Olssona specjalnie dla coraz to kolejnych OnePlusów. Nie przedłużając – oto tapeta, która najprawdopodobniej będzie domyślną w telefonie, którego premiery spodziewamy się w najbliższym czasie:

Jak Wam się podoba tapeta? Mi brakuje jedynie wersji bez napisu. Co prawda obrazek ma rozdzielczość „jedynie” 1080×1920, ale wciąż z powodzeniem można z niego skorzystać na wyświetlaczach dowolnych dostępnych na rynku smartfonów bez obaw o wrażenie niskiej jakości. Swoją drogą – czego oczekujecie od kolejnego flagowca od OnePlus?

źródło: @evleaks

Sprawdź najnowsze wpisy