LG zaktualizuje G4 i V10 do Nougata, ale uzbrójcie się w cierpliwość

Newsy

LG zbratało się w ostatnich latach z Google. Amerykanie przyznają, że z Koreańczykami bardzo dobrze się współpracowało przy tworzeniu Nexusów. To widać w wielu aspektach. W końcu to V20 był pierwszym smartfonem z Nougatem na start, a G6 pokazał asystenta głosowego znanego dotychczas tylko z Pixeli. To zapewne dopiero początek.

Mimo wszystko LG też się pokazywało z dobrej strony pod względem aktualizacji. G5 otrzymał Nougata bardzo szybko i… cisza. Ok, niektóre pomniejsze modele u wybranych operatorów również dostały nowe oprogramowanie, ale co z chociażby G4 i V10? Koreańczycy oficjalnie przyznali, że te modele również zostaną zaktualizowane, ale dopiero w drugiej połowie bieżącego roku. G4 dokładniej rzecz biorąc Nougatem będzie mógł pochwalić się w trzecim kwartale w Korei Południowej.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

To może zirytować użytkowników. Szczególnie, że w zeszłym roku G3 bardzo szybko otrzymał Androida Marshmallow. Cóż, priorytety się zmieniają, a Nougat już nie pierwszy raz pokazał się z problematycznej strony.

 

źródło: Yonhapnews


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x