ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG zaktualizuje G4 i V10 do Nougata, ale uzbrójcie się w cierpliwość

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

LG zbratało się w ostatnich latach z Google. Amerykanie przyznają, że z Koreańczykami bardzo dobrze się współpracowało przy tworzeniu Nexusów. To widać w wielu aspektach. W końcu to V20 był pierwszym smartfonem z Nougatem na start, a G6 pokazał asystenta głosowego znanego dotychczas tylko z Pixeli. To zapewne dopiero początek.

Mimo wszystko LG też się pokazywało z dobrej strony pod względem aktualizacji. G5 otrzymał Nougata bardzo szybko i… cisza. Ok, niektóre pomniejsze modele u wybranych operatorów również dostały nowe oprogramowanie, ale co z chociażby G4 i V10? Koreańczycy oficjalnie przyznali, że te modele również zostaną zaktualizowane, ale dopiero w drugiej połowie bieżącego roku. G4 dokładniej rzecz biorąc Nougatem będzie mógł pochwalić się w trzecim kwartale w Korei Południowej.

To może zirytować użytkowników. Szczególnie, że w zeszłym roku G3 bardzo szybko otrzymał Androida Marshmallow. Cóż, priorytety się zmieniają, a Nougat już nie pierwszy raz pokazał się z problematycznej strony.

źródło: Yonhapnews

Sprawdź najnowsze wpisy