Galaxy Fonblet 5.8 – nowa rodzina urządzeń od Samsunga

Newsy

Jeżeli pamiętacie ubiegłoroczną premierę dość ciekawego urządzenia od Samsunga o nazwie Galaxy Player, jednak nie przypadło Wam do gustu kupno zwykłego odtwarzacza muzycznego, to koreański producent postanowił stworzyć zupełnie nową rodzinę urządzeń, które w wielu względach przypominają wspomnianego Galaxy Player-a, ale posiadają dużo więcej możliwości.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Galaxy Fonblet 5.8 (GT-I9152) ma posiadać 5.8-calowy ekran TFT wyświetlający obraz w rozdzielczości qHD, aparat o matrycy 3 megapiksele, Bluetooth 4.0 i Androida Ice Cream Sandwich. Najważniejszą zmianą w porównaniu z Galaxy Player ma być jednak możliwość prowadzenia rozmów i to nawet z dwóch kart SIM, czyli podsumowując – dostaniemy kolejnego smartfona, tym razem z prawie 6 calowym ekranem. Telefon ma zadebiutować z obudową w kolorze Pure White (co jak trafnie zauważa DannyD z SamMobile jest dla Samsunga nową wersją koloru czarnego).

Źródło: SamMobile / Zdjęcie przedstawia urządzenie Samsung Player


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x