Jeżeli pamiętacie ubiegłoroczną premierę dość ciekawego urządzenia od Samsunga o nazwie Galaxy Player, jednak nie przypadło Wam do gustu kupno zwykłego odtwarzacza muzycznego, to koreański producent postanowił stworzyć zupełnie nową rodzinę urządzeń, które w wielu względach przypominają wspomnianego Galaxy Player-a, ale posiadają dużo więcej możliwości.

Galaxy Fonblet 5.8 (GT-I9152) ma posiadać 5.8-calowy ekran TFT wyświetlający obraz w rozdzielczości qHD, aparat o matrycy 3 megapiksele, Bluetooth 4.0 i Androida Ice Cream Sandwich. Najważniejszą zmianą w porównaniu z Galaxy Player ma być jednak możliwość prowadzenia rozmów i to nawet z dwóch kart SIM, czyli podsumowując – dostaniemy kolejnego smartfona, tym razem z prawie 6 calowym ekranem. Telefon ma zadebiutować z obudową w kolorze Pure White (co jak trafnie zauważa DannyD z SamMobile jest dla Samsunga nową wersją koloru czarnego).

Źródło: SamMobile / Zdjęcie przedstawia urządzenie Samsung Player
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.